Dviračių stovai

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.
  • Renkantis tinkamą dviračių stovą verta prisiminti, kad labiausiai rekomenduojami modeliai yra barjeriniai stovai, į kuriuos galima atremti dviratį ir pritvirtinti rėmą.
  • Barjeriniai laikikliai pritvirtina dviratį nesilenkiant, nesusitepant rankų ant laikiklio ar grandinės ir nerizikuojant pavogti vienračio, atsukant ar atsukant patį ratą.

Dviračių stovai

Tvarus transportas yra nuolatinė pasaulinė tendencija, kurios svarbi dalis yra dviračių transportas. Tačiau norint laisvai vystytis, reikia tinkamai pritaikyti miesto infrastruktūrą prie vienatūrių transporto priemonių ir jų naudotojų reikalavimų. Todėl reikia visame mieste įrengti dviračių stovus ir stovėjimo aikšteles. ZANO siūlo platų modelių asortimentą, iš kurių didžiausio populiarumo sulaukia turėklų ste lažai. Dėl savo paprastos konstrukcijos jie leidžia lengvai pasiekti ir paremti vienratį, kad būtų galima patikimai pritvirtinti rėmą. ZANO dviračių laikikliai gali būti juodos ir nerūdijančio plieno.

Dviračių stovų gamintojas

Mažosios miesto architektūros gamintojas ZANO pristato platų dviračių stovų asortimentą. Visi modeliai gaminami manufaktūriškai, daug dėmesio skiriant detalėms. ZANO siūlo įvairius metalinius stovus - nerūdijančio plieno, juodojo plieno, plieninius ir ketaus dviračių stovus. Šiuos modelius galima rinktis iš dviejų stilistinių variantų - retro linijos ir moderniosios linijos. Retro liniją sudaro stilizuoti stovai, skirti istorinėms erdvėms, o modernią liniją - šiuolaikiniai dviračių stovai, skirti šiuolaikinėms viešosioms erdvėms. "ZANO" yra gamintojas, atviras klientų išradingumui, todėl leidžia įgyvendinti kiekvieną individualų užsakovo projektą.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai