Apie įmonę

Rinkoje nuo 1988 m.

Įmonės istorija ir plėtra

ZANO Smart City baldai

"ZANO" rinkoje veikia jau 34 metus. Pagrindinė būstinė ir visiškai įrengtas gamybos cechas yra Europos Sąjungos teritorijoje - Lenkijos pietuose, Krokuvoje. Iš pradžių bendrovė daugiausia dėmesio skyrė mažajai retro stiliaus architektūrai ir, be kita ko, įrengė istorinę pagrindinę Krokuvos aikštę. Laikui bėgant pasiūla pasipildė naujausias dizaino tendencijas atitinkančiais miesto baldų dizainais. Pastaraisiais metais ZANO pradėjo naują vystymosi etapą, kurdama naują "išmaniųjų miestų" produktų šaką. - Išmanieji miesto baldai su saulės baterijomis, WiFi prieiga, "Bluetooth" ryšiu, USB jungtimis, LED apšvietimu ir garsiakalbiais.

Peržiūrėti ZANO produktus.

"Zano 3D" dizaino skyrius - "pirmiausia dizainas"

"Zano", turinti savo 3D projektavimo skyrių, sukūrė ir pagamino daugiau kaip 500 unikalių miesto baldų dizainų. Tuo pat metu "Zano" konsultuoja dizaino klausimais, optimizuoja mums atsiųstus mažosios architektūros projektus ir galiausiai gamina miesto baldus pagal išorinius projektus. "ZANO" baldai kuriami vadovaujantis principu "pirmiausia dizainas": siekdami, kad miesto erdvės taptų gražesnės ir prieinamesnės naudotojams, savo veikloje svarbiausią dėmesį skiriame dizainui - tiek miesto baldų išvaizdai, tiek funkcijoms.

Daugiau apie bendradarbiavimą dizaino srityje: https://www.zano.pl/plus

Patvarios ir taurios medžiagos


Miesto baldams gaminti "Zano" daugiausia naudoja naudotojų labiausiai vertinamas medžiagas: juodą ir nerūdijantį plieną, spygliuočių medieną (vietinės Europos rūšys) ir kietąją medieną (egzotinės rūšys) bei itin patvarų aukšto slėgio laminatą HPL. Toks medžiagų pasirinkimas reiškia, kad baldai ne tik gerai atrodo, bet ir yra labai atsparūs atšiaurioms aplinkos sąlygoms, tokioms kaip didelė temperatūros amplitudė, drėgmė, slėgis ir atmosferos veiksniai, tokie kaip lietus, sniegas ir UV saulės spinduliuotė.

Daugiau informacijos apie medžiagą rasite čia: Plieno tipai, Medienos rūšys ir spalvos

Tarptautinis bendradarbiavimas ir eksportas

"Zano" aktyviai dalyvauja internete ir laikosi modernaus požiūrio į miesto baldų gamybą ir platinimą, todėl užmezgė partnerystę su daugybe profesionalių verslo partnerių visame pasaulyje. Dabar "Zano" tiekia gatvių baldus - per partnerių tinklą arba pasitelkdama savo pardavimo skyrių - į visas pasaulio šalis, įskaitant Europą, Šiaurės Ameriką, Indiją, Artimuosius Rytus ir net Japoniją. "Zano", veikianti daugelyje pasaulio rinkų, turi daug patirties, kaip parinkti optimalias medžiagas, tinkamas naudoti įvairiomis klimato sąlygomis - nuo šiltų, sausų, stipriai apšviestų saulės spindulių iki šaltų, drėgnų ir mažai apšviestų klimato zonų.

Tarptautinių "Zano" partnerių sąrašą galima rasti ČIA

Susisiekite su
Privatumo nustatymai