ZANO saulės miesto baldai

ZANO išmanusis miestas

Kas yra "ZANO Smart City"?

"ZANO Smart City" - tai atsakas į besikeičiančio pasaulio poreikius. Kuriame miesto baldus, kurie, be kita ko, suteiks galimybę belaidžiu būdu įkrauti telefoną, naudotis sparčiuoju internetu ar apšvietimu sutemus. Šių baldų energijos šaltinis - gryna fotovoltinių plokščių energija, todėl mūsų saulės baldai yra visiškai autonomiški.

Išmanieji miestobaldai

"ZANO" remiasi saulės energija varomais sprendimais, nes žinome, koks svarbus mums ir mūsų aplinkai yra švarus oras.

Kurdami dizainą daugiausia dėmesio skiriame išvaizdai, ilgaamžiškumui ir funkcionalumui. Mūsų baldai gaminami iš nerūdijančio plieno, anglinio plieno, vietinės medienos (pušies, eglės, eglės), egzotinės medienos (sapeli, iroko, meranti, tauari), HPL laminato ir grūdinto stiklo.

Mūsų išmaniejiproduktai

Šiuo metu siūlome "Photon", "Scandik" ir "Flash" linijų saulės stendus, taip pat "Sunflower" ir "Universe" saulės stoteles.

Fotonų stendo realizacijos

Toliau pristatome "Photon" saulės suoliuką, pagamintą iš nerūdijančiojo plieno ir egzotinės iroko medienos, padengtos tikmedžio alyva. Suoliuko energijos šaltinis - fotovoltinės plokštės, apsaugotos grūdinto stiklo lakštu, kuris atlieka sėdimosios dalies funkciją. Šiame modelyje yra "Wi-Fi" prieigos taškas, indukcinis įkroviklis, skydelis su trimis "Quick Charge" standarto USB prievadais mobiliesiems įrenginiams įkrauti ir led apšvietimas, įjungiamas sutemus (įrengtas po suolu).

Miestų baldai, varomi fotovoltinėmis plokštėmis

"Flash" stendo realizacija

"Flash" suoliukas su fotovoltiniu skydeliu atloše. Baldai pagaminti iš anglinio plieno, cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu pagal RAL 7004. Mediena - vietinė eglė, lakuota ąžuolo laku. Stende įrengtas indukcinis įkroviklis, skydelis su trimis "Quick Charge" standarto USB jungtimis, "Wi-Fi" prieigos taškas ir 230 V kintamosios srovės kištukinis lizdas.

Stende yra USB, "Wi-Fi", 230 V lizdas, indukcinis įkroviklisSaulės baterijų suoliukas "Flash" | ZANO miesto baldai

Visatos saulės stoties įgyvendinimas

"Universe" saulės stotelė pagaminta iš nerūdijančio plieno ir tikmedžio spalvos iroko medienos. Fotovoltinė plokštė yra pagaminta iš dviejų skaidrių grūdinto stiklo lakštų ir monokristalinių elementų. Sėdinčiojo akių lygyje yra modulis su 6 USB jungtimis ir stoties akumuliatoriaus būsenos ekranas. Ant sėdynės yra du indukciniai įkrovikliai. "Universe" taip pat siūlo sparčiojo interneto prieigą.

Saulėgrąžų saulės stoties įgyvendinimas

Toliau pateikta saulės stotelė "Saulėgrąža" pagaminta iš anglinio plieno, cinkuoto ir dažyto milteliniu būdu pagal RAL 7024 spalvą, ją sudaro stogelis, kuriame sumontuotos fotovoltinės plokštės, ir juosta su LED žibintais, automatiškai įsijungiančiais sutemus. Stotelėje yra stalas, pagamintas iš vandalizmui atsparaus HPL laminato. Stotyje įrengtas indukcinis įkroviklis ir skydelis su dviem "Quick Charge" USB prievadais. Prie žemės yra nerūdijančio plieno atrama kojoms.

Modulis visada įjungtas!

Modulis visada įjungtas! Pasirenkamas atsarginio maitinimo modulis stendui / stočiai. Kai saulės šviesos nepakanka, modulis automatiškai perjungia energijos šaltinį iš fotovoltinių plokščių į miesto elektros tinklą, todėl stendas visada yra įjungtas su visomis turimomis galimybėmis!

Modulį galima įsigyti kaip pasirinktį visuoseSMART CITYproduktuose!

Susisiekite su mumis

Ar turite klausimų? Susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu!

Eiti į adresą

Peržiūrėkite kitus mūsų gatvės baldų gaminius

" ZANO" - tai ne tik išmanieji saulės baterijų baldai, bet ir įvairūs mažosios architektūros gaminiai, pavyzdžiui, šiukšliadėžės , šiukšlių dėžės , šiukšlių konteineriai, miesto sėdynės, miesto suoliukai, gultai, gėlių vazonai, stalai, dviračių stovai, stulpai, stulpeliai, dviračių remonto stotelės ir dar daugiau.

Eikite į ZANO pasiūlymą
Susisiekite su
Privatumo nustatymai