Pranešimai

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Mūsų pranešimai

Stulpai yra nesudėtingi gatvės baldai, atliekantys labai svarbų vaidmenį mieste ir turintys daugybę pritaikymo galimybių. Todėl jų nomenklatūra labai skiriasi. Pagal savo paskirtį stulpeliai gali būti apibūdinami kaip užtvarų arba tvorų stulpeliai, tačiau taip pat dažnai kaip tvoros stulpeliai arba dar bendriau - kaip blokavimo, apsauginiai arba apsauginiai stulpeliai.

Kelių eismo postai

Pagrindinė stulpelių paskirtis - apsaugoti žaliąsias zonas, dviračių takus, šaligatvius ir automobilių stovėjimo aikšteles, atitveriant jas vieną nuo kitos. Jie statomi palei šaligatvius ir veją, aplink automobilių stovėjimo aikšteles ir padidintos rizikos vietose, pavyzdžiui, aplink mokyklas, pėsčiųjų perėjas, sankryžas ir pan. Todėl skiriami: šaligatvio stulpeliai, gatvės stulpeliai, automobilių stovėjimo aikštelės stulpeliai ir apskritai miesto arba kelių stulpeliai.

Automobilių stovėjimo vietos

Mūsų stulpeliai dažnai naudojami kaip stovėjimo aikštelės stulpeliai. Šiuolaikinės serijos - tai modernūs nerūdijančio plieno stulpeliai,
, kurie puikiai tinka automobilių stovėjimo aikštelėms apsaugoti ir neleisti statyti automobilių draudžiamose vietose. Klasikinės "Retro" serijos stulpeliuose galima įrengti iki 2 porų laikiklių, prie kurių tvirtinamos grandinėlės. Jie sukuria efektyvius, bet estetiškus klasikinio dizaino automobilių stovėjimo užtvarus. Ketaus stovėjimo aikštelės stulpeliai - puikus sprendimas istorinėms vietovėms.

Metaliniai stulpeliai

Šiuo metu siūlome tik metalinius stulpelius: plieninius, plieninius ir ketaus. ZANO metaliniai stulpeliai užtikrina saugumą ir tuo pačiu išlaiko aukštą estetinį vaizdą.

Grandininiai stulpeliai

Stulpeliai gali būti laisvai stovintys, tačiau dažnai jie sujungiami į tvoras arba automobilių stovėjimo aikštelės užtvaras. Grandininiai stulpai sujungti plieninėmis arba ketaus grandimis. Kitas variantas - naudoti plienines plokščias juostas. Virviniai tvoros stulpeliai yra puikios žemos tvoros, dažnai naudojamos želdiniams apsaugoti.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai