Tristad post 01.085

Stilinga mažoji architektūra.

Praktiški ir elegantiški juodi plieniniai stulpeliai
modernūs miesto stulpai, aukšta kokybė
modernūs miesto stulpai, aukšta kokybė
Satininio nerūdijančio plieno stulpeliai

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinio arba nerūdijančio plieno plokšti strypai

Matmenys: rodyti paslėpti

  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 100 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 140 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

Tvoros laikikliai: rodyti paslėpti

  • vienpusis
  • dvipusis
  • ne

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Mateusz Wełmiński

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Originalus "Tristad Post" modelis, stebinantis įdomiu dizainu ir apdaila. Visiškai pagamintas iš nerūdijančio plieno arba juodos spalvos, jis puikiai dera prie istorinių miesto pastatų stiliaus. Modelis prie žemės tvirtinamas betoniniu pamatu. Jis gali būti trijų variantų: be laikiklių - kaip laisvai stovintis objektas, su vienu laikikliu grandinei pritvirtinti arba su dviem laikikliais grandinei pritvirtinti (vietoj grandinių taip pat galima montuoti plokščias strypus). Pateiktas stulpas nėra labai aukštas - jo aukštis siekia 70 cm. Juo galima aptverti žaliąsias zonas, pėsčiųjų takus ir kelius. Modelį galima dažyti bet kuria RAL spalva. Taip pat galima rinktis iš trijų pagrindinių variantų: juodos matinės, tamsaus grafito ir tamsiai žalios spalvos. Jo neabejotinas privalumas - patraukli kaina.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno vazonai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų pranešimai

Mūsų pjedestalai gali būti naudojami įvairiose srityse kaip miesto architektūros pertvarų elementai. Jie gali būti naudojami ir žaliosioms zonoms aptverti, ir automobilių stovėjimo aikštelėms apsaugoti. Siūlome dvi mūsų stulpelių linijas: retro ir modernią, klasikinę ketaus stulpelių liniją ir modernią plieninių stulpelių liniją.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Būdami mažosios architektūrosgamintojais, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai