Pramoninis dizainas

Projektuojame nuo 1988 m.

"BikeOne" miesto dviračių stovaiplieniniai įeigos kontrolės vartai

Koncepcija

Sėkmės matas mums yra idėjos pavertimas produktu. Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje ir kūrybiškai žvelgdami į naujausius technologinius pasiekimus, stengiamės kuo geriau įgyvendinti net ir sudėtingiausius klientų projektus. Garantuojame visišką profesionalumą ir platų visapusiškų paslaugų spektrą.

Dizainas

Siūlome jums platų paslaugų ir projektavimo veiklos spektrą:

  • projektavimas ir 3D modeliavimas (mašinų ir įrangos dalių, komponentų, kietųjų kūnų ir paviršių bei jų mazgų struktūriniai modeliai).
  • 2D į 3D dokumentacijos apdorojimas (3D kietųjų kūnų paruošimas iš plokščios dokumentacijos)
  • 2D ir 3D dokumentacijos kūrimas pagal esamus modelius.
  • 2D ir 3D dokumentacijos ir brėžinių kūrimas pagal kliento pateiktą medžiagą: eskizus, popierinius dokumentus, skenuotus dokumentus.
  • atvaizdavimas (tikroviškos gaminio vizualizacijos kūrimas 3DMax sistemoje).
  • komponentų judesių animacija
  • įvairių formų dokumentai. Kliento pageidavimu galime atlikti bet kokius pratęsimus
  • naudojimo ir surinkimo instrukcijų kūrimas kiekviename projekto etape.

Techniniai dokumentai

Mūsų dokumentų kūrimo standartai visada atitinka galiojančius standartus. Paprašius, taip pat pritaikome jas prie konkretaus projekto ir lūkesčių. Paslaugas teikiame ir įmonėms, ir individualiems klientams.

Prototipų kūrimas

Kuriame dizaino prototipus pagal kliento pateiktus dokumentus. Dėl profesionalių dirbtuvių su patyrusiais ir kompetentingais darbuotojais galime vykdyti užsakymus, susijusius su įvairiausių prototipų, kurie daugiausia susiję su plieno konstrukcijomis, gamyba. Mūsų patyrę darbuotojai, remdamiesi savo specialiomis žiniomis ir profiliuotais įgūdžiais, gamina įvairių konstrukcinių sričių prototipus. Tokiu būdu gaunami visiškai funkcionalūs prototipai, kurie leidžia patikrinti konkrečias projektavimo prielaidas ir pašalinti galimus defektus. Darbas su prototipais leidžia greičiau ir efektyviau vykdyti serijinę gamybą.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai