Dizaino studija

32 metų patirtis.

Idėja

Mūsų dizaino studija buvo sukurta specialiai atsižvelgiant į neįprastas, reiklias ir netradicines mūsų klientų idėjas. Būdami modernybės dvasia besivadovaujanti įmonė, norime pateisinti visus mums keliamus lūkesčius. Todėl, jei mūsų siūlomi gaminiai neatitinka jūsų vizijos, kreipkitės į "Zano" dizaino studiją. Mūsų kūrybinga architektų, inžinierių ir grafikos dizainerių komanda, naudodama naujausias technologijas ir programinę įrangą, bet kokią dizaino idėją pavers išties gražia ir patogia naudoti forma. Siekdami didesnio efektyvumo, savo studijos veiklą padalijome į dvi dalis: pramoninį dizainą ir mažosios architektūros dizainą.

Profesionalumas

Pirmoji yra pagrįsta plačiu paslaugų spektru - nuo projektavimo tokiomis programomis kaip "3ds Max", "SolidWorks" ir "AutoCAD" iki techninės dokumentacijos kūrimo ir prototipų kūrimo. Dauguma pramoninio dizaino studijos darbų grindžiami juodo plieno ir nerūdijančio plieno konstrukcijomis, kurias subalansuoja mediniai arba stikliniai elementai. Mūsų specialistai naudojasi įvairių statybos sričių žiniomis ir patirtimi.

Inovacijos

Kita vertus, mažosios architektūros projektavimas grindžiamas atskirų aglomeracijos erdvės funkcinių elementų kūrimu. Jei turite svajonių miesto baldo dizainą, naudodamiesi šio dizaino skyriaus paslaugomis galėsite sukurti tobulą, tikrovišką jo atitikmenį. Maža architektūros studija neapsiriboja vienu pagrindiniu stiliumi, bet remiasi tiek modernia, tiek retro estetika. Mūsų miesto baldai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno, juodo plieno ir medinių priedų. Tačiau pagal specialų užsakymą galime naudoti, pavyzdžiui, dervinį betoną, architektūrinį betoną arba ketų. Todėl pagal kliento pageidavimus galime pasiūlyti bet kokio stiliaus, dydžio ir spalvos originalius gatvės baldus. Daugelis Lenkijos savivaldybių ir miestų jau patikėjo mūsų projektais...

Bendradarbiavimas su "Zano" dizaino studija suteikia neribotas konceptualios išraiškos galimybes...

Susisiekite su
Privatumo nustatymai