Informaciniai stendai

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Informacijos ir skelbimų lentos

Esame modernios ir funkcionalios mažosios miesto architektūros gamintojas, todėl siūlome įvairių dizainų informacines ir skelbimų lentas. Mūsų kataloge rasite mažų gatvių pavadinimų lentelių, įvairiausių informacinių lentelių (turistinės informacijos lentelių, autobusų stotelių ženklų ir kt.), taip pat didelio formato lentelių žemėlapiams ir erdvių planams, plakatų lentų ir skelbimų lentų. Siekdami padidinti mūsų skelbimų lentų estetiką, patogumą ir funkcionalumą, taip pat siūlome lauko skelbimų lentas su stikline vitrina.

Metalinės skelbimų lentos

"Zano"plieninės skelbimų lentos - tai kokybės, patvarumo ir ilgalaikio naudojimo garantija. Iš plieninių vamzdžių ir ketaus pagamintos skelbimų lentos yra ne tik pragmatiškas priedas, bet ir tikra modernios erdvės puošmena. Klasikinio stiliaus ZANO metalinės iškabos puikiai dera prie bet kokios miesto architektūros. Kadangi miesto baldai ir metalo dirbiniai yra pagrindinės mūsų interesų sritys, garantuojame aukštą kokybę ir prieinamas metalinių ženklų kainas.

Lauko miesto ženklai

Mūsų asortimente rasite lauko skelbimų lentų, gatvių ir parkų ženklų. Jie yra neabejotinai būtini bet kurios miesto erdvės elementai. Dažniausiai skelbimų lentos įrengiamos populiariose miesto vietose, kur jos tarnauja kaip gatvių pavadinimų lentos, turizmo informacijos lentos arba miesto planų lentos. Didelės skelbimų lentos naudojamos kaip savivaldybių skelbimų lentos ir specialios plakatų lentos. Todėl jose įrengtos specialios stiklinės vitrinos, kurios ne tik apsaugo, bet ir rodo jose esantį turinį. Lauko skelbimų lentos taip pat gali atlikti įprastas organizacines funkcijas. Pavyzdžiui, parko ženkluose galima pateikti įvairias taisykles ir nuostatus, žemėlapius ir pan. Todėl ZANO skelbimų lentos - tai pragmatiškumas, funkcionalumas ir estetika....

Susisiekite su
Privatumo nustatymai