Kas yra miesto žaliasis dizainas

Projektuojame nuo 1988 m.

Mūsų gyvenimas vyksta tarp žalumos. Nors dažnai nepastebima ir neįvertinama, jos vaidmuo mūsų kasdieniame gyvenime yra labai svarbus. Miestų želdiniai gali būti įvairių formų - įspūdingi parkai, skverai, žaliosios zonos, dekoratyviniai gėlynai, žaliosios sienos ir daržai. Be to, konteineriai ir augalų vazonai leidžia įnešti žalumos į mažas erdves, pavyzdžiui, terasas ir balkonus, taip pat į įmonių, biurų, prekybos centrų ir kitų visuomeninių pastatųinterjerus. Žaluma - tai elementas, kuris padidina estetinę ir funkcinę bet kurios erdvės vertę, todėl jos trūkumas kartais toks opus.

Miestų želdynų projektavimas apjungia daug disciplinų, pavyzdžiui, urbanistiką, miestų planavimą, sodininkystę ir kraštovaizdžio architektūrą, todėl reikalauja daug žinių, kruopštumo ir atsidavimo. Idėja, būdas derinti augalus, formas, medžiagas ir spalvas taip, kad suprojektuota erdvė taptų ne tik originali ir funkcionali, bet, svarbiausia, patraukli gyventojams ir lankytojams.

Visa dizainerių veikla siekiama monotonišką miesto erdvę paversti žalia, originalia ir funkcionalia erdve. Todėl miesto želdynai turi būti kuriami apgalvotai ir kruopščiai, nes jie įtraukiami į viešąją erdvę, kuria naudojasi gyventojai ir turistai.

Iš tiesųekologiškas dizainas yra ne kas kita, kaip procesas, kurio esmė - kurti draugiškas vietas, derančias su esama aplinka.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai