ZANO+

Individualūs dizainai ir užsakymai

ZANO PLUS

  • ATSKIRŲ PROJEKTŲ IR UŽSAKYMŲ STENDAI
  • BENDRADARBIAVIMAS SU DIZAINERIAIS, ARCHITEKTAIS, INVESTUOTOJAIS, INSTITUCIJOMIS IR BIURAIS.
  • TAI VISKAS, KAS NEAPSIRIBOJA STANDARTINIU MAŽOSIOS ARCHITEKTŪROS ASORTIMENTU.

Jie bendradarbiavo su mumis

Bendradarbiavimas su architektūros studija"Nytt Studio" | Jacek Cinal


Nerūdijančio plieno lauko virtuvė

Lauko sodo virtuvė, įrengta privataus namo laisvalaikio terasoje. Bendradarbiaudama su architektūros studija "Nytt", ZANO rūpinosi konstrukcijos projektavimo, komponentų montavimo, apdailos ir surinkimo procesu.

Savybės:
>Konstrukcija visiškai pagaminta iš nerūdijančio plieno
>Galvutė pagaminta iš "Kerrock"
>Galvutės pagamintos iš nerūdijančio plieno, stiklo ir aukštos kokybės "Hettich" kompozito

Virtuvės stalviršis ir už jo esanti siena yra apšviesti, o tai suteikia visumai unikalumo.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su


"Urban Furniture" baldai "Mennica Legacy Tower

www.malinowskidesign.pl

Mums vėl teko garbė bendradarbiauti su puikia " Malinowski Design Urban & Landscape" dizaino studija. Šios studijos projektas buvo susijęs su mažosios architektūros kūrimu nuo nulio, skirtu Varšuvos dangoraižio " Mennica Legacy Tower " terasai įrengti. "ZANO", kaip mažosios architektūros gamintoja, buvo atsakinga už baldų gamybą pagal pateiktą projektą. Baldai pagaminti iš anglinio plieno s235Jr, cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu pagal RAL 9004. Projekte naudojama kieta egzotinė Iroko med iena, apsaugota alyva.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su


GATVĖS BALDAI PRIE "HIGH 5" BIURŲ PASTATO KROKUVOJE

Bendradarbiaujant ZANO parūpino " Ns Moon Studio" projektui parinktą mažąją architektūrą ir pagamino individualius, specialiai pritaikytus suoliukus, stalus ir rūkymo stogines. Visas projektas užpildo erdvę tarp biurų pastatų Krokuvos centre. Medieną primenantis HPL laminatas suteikia išskirtinio žavesio. Jo naudojimas suteikia baldams aukštesnį nei įprasta atsparumą išorės sąlygoms ir mechaniniams pažeidimams. Baldų konstrukcijos pagamintos iš anglinio plieno, dažyto milteliniu būdu RAL 9005 spalva. Į "Ns Moon Studio" projektą buvo įtraukti šie ZANO standartinio asortimento miesto baldų modeliai: " Universe" suoliukai, " Soft" suoliukai, " Kangu" remonto stotelė ir " Pavo" šiukšliadėžės.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su architektūros studija"Nytt Studio" | Jacek Cinal


Kruczek Plaukų koncepcija

Bendradarbiavimas su dizaino studija " Nytt Studio" dėl " Kruczek Hair Concept". Bendradarbiaudama "ZANO" pagamino kirpyklos interjero elementus, pavyzdžiui, patalpą skiriančius rėmus su tinkleliu, sienines lentynas, pastatomas lentynas ir konstrukciją, ant kurios buvo pakabinti veidrodžiai. Elementai buvo pagaminti iš cinkuoto anglinio plieno, dažyto milteliniu būdu 9010 RAL spalva. Be to, naudota šviesi egzotinė mediena, kuri puikiai dera prie elegantiško studijos charakterio ir puikiai dera su baltomis konstrukcijomis.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su Izebela Bołoz | ZANO PlusBendradarbiavimas su
Izabela Bołoz

Poilsio suoliukas Lodzėje

www.izabelaboloz.com

2011 m. Izabela Boloz Nyderlanduose įkūrė savo dizaino studiją. Jos klientai yra kultūros institucijos, vietos valdžios institucijos ir tarptautinės bendrovės. Jos darbai tokie pat įvairūs kaip ir jos kilmė. Tai instaliacijos viešosiose erdvėse, objektai ir parodos. Ji dėsto Eindhoveno technologijos universitete, yra dėstžiusi Poznanės formos mokykloje ir Eindhoveno dizaino akademijoje.

Izabela Bołoz yra viena iš pirmaujančių dizainerių, kuriančių viešosioms erdvėms. Būdama miesto baldų gamintoja, "ZANO" ėmėsi Lodzės dizaino festivalio užsakyto daugiaaukščio miesto suoliuko projekto, kurio autorė yra Izabela Bołoz. Suoliukas "Atsipalaiduok Lodzėje" yra Lodzės festivalio, kuriuo siekiama pagerinti viešųjų erdvių kokybę ir pristatyti geriausius Lenkijos dizainerius ir menininkus, renginių ciklo dalis. Projekto mecenatas - " Ceramika Paradyż", o suoliuko iliustracijas sukūrė Katarzyna Bogucka. Daugiau apie suoliuką galite paskaityti Lodzės dizaino festivaliosvetainėje.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su Izebela Bołoz | ZANO PlusBendradarbiavimas su
Izabela Bołoz

Instaliacija "Iloquities" Gdynėje

www.izabelaboloz.com

2011 m. Izabela Boloz Nyderlanduose įkūrė savo dizaino studiją. Jos klientai yra kultūros institucijos, vietos valdžios institucijos ir tarptautinės bendrovės. Jos darbai tokie pat įvairūs kaip ir jos kilmė. Tai instaliacijos viešosiose erdvėse, objektai ir parodos. Ji dėsto Eindhoveno technikos universitete; be kita ko, dėstė Poznanės formos mokykloje ir Eindhoveno dizaino akademijoje.

ZANO teko malonumas gaminti ir konstruoti Izabelos Bołoz sukurtą instaliaciją "Iloczyny". Sudėtinga, daugiasegmentinė instaliacija Gdynės krantinėje atsirado kaip Gdynės dizaino centro organizuoto projekto "Žolė daiktams" dalis. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, cinkuota ir vėliau padengta pasirinktų spalvų milteliniais dažais.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su
Nova Energia

Saulės suoliukas

Saulės suoliukas pagamintas bendradarbiaujant su mokslinių tyrimų centru "Nova Energia", gavus Krokuvos AGH mokslo ir technologijų universiteto rektoriaus dotaciją. ZANO inžinieriai teikė technines konsultacijas mechanikos, elektros ir elektronikos srityse. Mokslinių tyrimų asociacijos studentų ir ZANO gamybos personalo pagamintas suoliukas.

skaityti daugiau uždaryti

Bendradarbiavimas su
Jerzy Maciejowski

BikeOne dviračių stovai

Bendrovė "ZANO" buvo miesto dviračių nuomos sistemos "BikeOne" projektavimo rangovas. Projektą parengė Jerzy Maciejowski.
Sistema buvo pagrįsta automatinių dviračių nuomos punktų tinklu, kurio dėka, neturėdami nuosavos transporto priemonės, galime laisvai keliauti po miestą. Mūsų įmonė dalyvavo projektuojant, statant ir įrengiant nuomos punktus.

skaityti daugiau uždaryti

KVIEČIAME BENDRADARBIAUTI

  • Turite projektą ir ieškote gamintojo, kuris jį įgyvendintų?
  • Ieškote tinkamo gaminio, tačiau nė vienas iš iki šiol rastų gaminių neatitinka jūsų lūkesčių?
  • Ieškote plieninių ir medinių elementų subrangovo?
  • Nedvejodami susisiekite su mumis

KONTAKTAS

ZANO miesto suoliukai
Susisiekite su
Privatumo nustatymai