Medienos spalvos

32 metų patirtis.

Toliau pateiktoje pavyzdžių knygoje pateikiami Europos spygliuočių medienos pavyzdžiai, nudažyti atskiromis spalvomis.

  • Gamintojas negarantuoja, kad visi tiekiami mediniai elementai bus vienodos spalvos (tai neįmanoma dėl medžiagos - medienos - pobūdžio).
  • medinių elementų spalva bus panaši į siūlomą, bet ne identiška atsiųstam pavyzdžiui

Pagal individualų užsakymą galima įsigyti bet kurios kliento nurodytos spalvos.

Spalva "Ąžuolas

ąžuolas

Toliau pateiktose nuotraukose pavaizduoti baldai, kuriems naudojama spygliuočių mediena, kurios spalva yra "ąžuolo". "Duo" gultai ir stalas su "Amicus" kėdėmis pagaminti iš anglinio plieno, dažyto 9005 spalva, o "Simple" suolų komplektas su vazonais - iš 7024 RAL plieno.

Spalva "Raudonmedis"

raudonmedis

Šiose nuotraukose matyti, kaip naudojama spygliuočių mediena, kurios spalva - raudonmedis.

Spalva "Tikmedis"

tikmedis

Toliau pateiktose nuotraukose matyti "Photon" suoliukas ir "Flash line" baldai, pagaminti iš dažyto anglinio plieno ir eglės medienos, nudažytos tikmedžio spalva.

Spalva "Cypress"

Medienos spalva KiparisasKiparisas

Toliau pateiktose nuotraukose matyti baldai iš medžio, nudažyto "Kiparisų" spalva, ir nerūdijančio plieno bei plieno, nudažyto 9005 RAL ir 5011 RAL spalvomis.

Spalva "Riešutmedžio"

graikinis riešutas

Toliau pristatoma "Photon" saulės suolelio versija, pagaminta iš anglinio plieno, nudažyto 9006 RAL spalva, ir iš vietinės kilmės spygliuočių medienos, nudažytos "riešutmedžio" spalva. Paskutinėje nuotraukoje pavaizduotas "Photon" suoliukas su "Walnut" spalvos mediena ir 7021 RAL 7021 tamsiai grafitine spalva dažytu plienu.

Pagal individualų užsakymą galima pasirinkti bet kurią spalvą.

Už papildomą mokestį galima įsigyti egzotinės medienos. Egzotinė mediena impregnuojama įvairių spalvų aliejumi. Alyvavimas turi įtakos medienos spalvai. Toliau pateikiami medienos rūšių pavyzdžiai:

Iroko

Šviesi, kieta egzotinė Afrikos kilmės mediena, kurios spalva nevienoda - nuo geltonos per auksinę iki rudos.

iroko

Žemiau galite pamatyti nuotraukas, kuriose naudojama Iroko mediena. Kaip matyti iš realizacijos, spalvų tonacija yra labai plati, o tos pačios partijos medienos spalva nėra vienoda.

Sapeli

Kieta egzotinė mediena, pasižyminti didesniu atsparumu atmosferos poveikiui. Mediena, kurios spalvos tonai gali būti nuo aukso iki rausvai rudos.

sapeli

Žemiau pateikiamos nuotraukos, kuriose naudojama Sapeli mediena. Medienai būdingi švelnūs atspalviai - nuo aukso iki rausvai rudos spalvos.

Meranti

Tai kieta egzotinė Azijos kilmės mediena. Jis turi daugybę veislių, priklausomai nuo kilmės regiono ir savybių. Priklausomai nuo rūšies, Mranti būna kreminės spalvos, pereinančios į rausvą ir rausvai rudą. Tai netaisyklingos spalvos mediena.

Meranti egzotinė medienameranti

Tauari

Tauaris - tai egzotiška mediena, kilusi iš Pietų Amerikos. Kitaip dar vadinamas "braziliškuoju ąžuolu". Tai šviesi, šiltos spalvos ir taurios tekstūros mediena. Jis labai tvirtas ir patvarus, labai atsparus pažeidimams. Ypatinga jo savybė - kvapas, panašus į lino kvapą, kuris gali išlikti labai ilgai.

Tauari egzotinė medienatauari

Žemiau pateikiami "Flash" dvigubi suolai, "Domino 13.440.1" stalai ir " Stilo 02.448" suolai iš dvigubai alyvuotos Tauari egzotinės medienos.

Jatoba

Jatoba yra egzotinės medienos rūšis, kilusi iš Afrikos. Jis pasižymi šilta rausva spalva ir išraiškinga grūdų linija. Jo privalumai - didelis patvarumas ir kietumas. Tai sunkiausia mediena mūsų asortimente. Naudojant šią rūšį reikėtų atsižvelgti į didesnį produkto svorį.

Jatoba

Toliau parodytas suoliukas - tai "Photon 02.009" saulės suoliukas su atlošu.

PASTABOS:

  • Išskirtinė egzotinės medienossavybė - jos tvirtumas ir platus vienos rūšies medienos spalvinių atspalvių spektras. Užsisakydami egzotinę medieną turėtumėte tikėtis sodrios medinių elementų spalvos.
  • medinių elementų spalva bus panaši į siūlomą, bet ne identiška atsiųstam pavyzdžiui.
  • baldų spalva gali skirtis nuo monitoriuje rodomos ir tikrosios baldų spalvos.
  • Atkreipkite dėmesį, kad mediena natūraliai sensta. Laikui bėgant spalva praranda savo pirminį sodrumą.

Mūsų pasiūlyme esantys plastikiniai laminatai yra medinių elementų pakaitalas. Naudojant HPL reikia keisti baldo konstrukciją. Jų privalumas - ypatingas atsparumas oro sąlygoms. Jos yra mažiau jautrios saulės spinduliams, vėjui ir drėgmei nei mediena.HPL yra nedegi medžiaga. Naudojant tinkamą technologiją laminatai ilgiau išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Medžio tekstūros HPL

Duroplastinis slėginis laminatas (HPL) atitinka EN 438-6 EDF tipo reikalavimus. Laminatas yra labai atsparus senėjimui dėl dvigubo kietėjimo akrilo-poliuretano dervų sluoksnio. Tai nedegi medžiaga.

HPL

HPL plokštės daugiausia naudojamos lauko baldams gaminti. Žemiau pateikiamas laminato panaudojimas stoginėje - rūkomajame, stalai ir sodo baldai iš serijos "Bus".

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus