Medienos spalvos

Naudojamos medienos rūšys

Europos kilmės spygliuočių mediena

Šiuo metu mūsų asortimente yra eglės. Tai minkšta, lengvos struktūros ir šviesaus atspalvio mediena, kurią dažnai renkasi mūsų klientai. Naudodami šias lako spalvas galime suteikti medienai tinkamą charakterį, kad ji atitiktų mūsų klientų lūkesčius. Mūsų pagrindinį asortimentą sudaro šios spalvos:

Ąžuolas ● Raudonmedis ● Meranti ● Tikmedis ● Kiparisas ● Graikinis riešutas

Bet kuri kliento nurodyta spalva gali būti užsakyta pagal pageidavimą.

  • Gamintojas negarantuoja, kad visi tiekiami mediniai elementai bus vienodos spalvos (tai neįmanoma dėl medžiagos, kuri yra mediena, pobūdžio).
  • medinių elementų spalva bus panaši į siūlomą, bet ne identiška atsiųstam pavyzdžiui

Spalva "Ąžuolas

ąžuolas

Toliau pateiktose nuotraukose pavaizduoti baldai, kuriems naudojama spygliuočių mediena, kurios spalva "Ąžuolas". Šezlongai "Duo" ir stalas su kėdėmis "Amicus" pagaminti iš anglinio plieno, dažyto 9005 spalva, o suolų komplektas "Simple" su vazonais - iš plieno, dažyto 7024 RAL spalva.

Spalva "Raudonmedis"

Raudonmedis

Toliau pateiktose nuotraukose pavaizduotas "Flash" pasukamas gultas su spygliuočių mediena, nudažytas spalva "Raudonmedis"

Spalva "Tikmedis"

tikmedis

Toliau pateikiamose nuotraukose matyti "Photon" suoliukas ir "Flash" baldai, pagaminti iš anglinio plieno - dažyto, ir eglės medienos, nudažytos spalva "Teak"

Spalva "Kiparisas"

Medienos spalva KiparisasKiparisas

Toliau pateiktose nuotraukose matyti baldai, kuriems naudojama mediena, nudažyta spalva "Cypress", sugretinta su nerūdijančiu plienu ir plienu, nudažytu 9005 RAL spalva, ir 5011 RAL spalva.

Spalva "Graikinis riešutas"

Graikinis riešutas

Toliau pateikiamas "Photon" saulės suolo variantas, pagamintas iš anglinio plieno, nudažyto 9006 RAL spalva, ir naudojant vietinės kilmės spygliuočių medieną, nudažytą "Walnut" spalva. Paskutinėje nuotraukoje pavaizduotas "Photon" suoliukas su mediena, nudažyta "Walnut" spalva, ir plienu, nudažytu 7021 RAL spalva - tamsiu grafitu.

Pagal individualų užsakymą galima pasirinkti bet kurią spalvą.

Europos kilmės kietmedis

Robinija akacija

Robinijos akacija - tai išskirtinio patvarumo ir atsparumo atmosferos poveikiui mediena, todėl ji idealiai tinka naudoti lauke, pavyzdžiui, miesto baldams. Jai būdingas gražus šviesiai geltonas arba žalsvai rudas atspalvis, kuris laikui bėgant įgauna taurią sidabrinę spalvą. Ji itin atspari kenkėjams ir grybeliams, o dėl savo kietumo ir tvirtumo akacija užtikrina bet kokio iš jos pagaminto gaminio ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Akacijų robinijaAkacija Robinija

Egzotiškos kilmės kietmedis

Afrikos, Pietų Amerikos ir Azijos kilmės lapuočių mediena. Pasižymi labai dideliu tvirtumu, išskirtine ir tauria struktūra, yra apsaugota dvigubu alyvavimu. Galimos šios rūšys:

Iroko ● Sapeli ● Meranti ● Tauari ● Jatoba.

Iroko

Iroko mediena, dar vadinama afrikietiškuoju ąžuolu, vertinama dėl savo unikalių savybių, ypač naudojama lauke. Pirma, ji labai patvari ir atspari puvimui, todėl idealiai tinka sodo baldams ir kitoms lauko konstrukcijoms. Antra, ji natūraliai atspari kenkėjams, pavyzdžiui, termitams, o tai dar labiau padidina jos ilgaamžiškumą atšiaurioje lauko aplinkoje. Trečia, iroko mediena yra gražios aukso rudos spalvos, kuri laikui bėgant gali įgauti patrauklią sidabriškai pilką patiną.

iroko

Toliau pateikiamos nuotraukos, kuriose panaudota iroko mediena. Kaip matyti iš realizacijų, spalvų tonai yra platūs, o tos pačios partijos mediena nėra vienodos spalvos.

Sapeli

Kieta egzotinė mediena, pasižyminti gerokai didesniu atsparumu atmosferos poveikiui. Mediena, kurios spalviniai tonai svyruoja nuo auksinės iki rausvai rudos.

Sapeli

Toliau pateikiamos nuotraukos, kuriose panaudota Sapeli mediena. Medienai būdingi švelnūs tonai, kurių spalvos svyruoja nuo auksinės iki rausvai rudos.

Meranti

Tai kieta egzotinė Azijos kilmės mediena. Priklausomai nuo kilmės regiono ir savybių, ji turi daugybę atmainų. Priklausomai nuo rūšies, Mranti yra kreminės spalvos su perėjimais į rausvą ir rausvai rudą. Tai netaisyklingos spalvos mediena.

Meranti egzotinė medienameranti

Tauari

Tauari yra egzotinė mediena, kilusi iš Pietų Amerikos. Kitaip dar vadinama Brazilijos ąžuolu. Tai šviesi, šiltos spalvos ir taurios tekstūros mediena. Ji yra labai tvirta ir ilgaamžė, labai atspari pažeidimams. Ypatinga jos savybė - į liną panašus kvapas, kuris gali išlikti labai ilgai.

Tauari egzotinė medienatauari

Toliau pateikiami dvigubi suolai "Flash", stalai "Domino 13.440.1" ir suolai "Stilo 02.448" iš dvigubai alyvuotos Tauari egzotinės medienos.

Jatoba

Jatoba yra egzotinės medienos rūšis, kilusi iš Afrikos. Jai būdinga šilta, rausva spalva ir savita medienos tekstūros linija. Jos privalumai - didelis patvarumas ir kietumas. Tai sunkiausia mūsų asortimente esanti mediena. Naudojant šią medieną reikėtų atsižvelgti į didesnį gaminio svorį.

Jatoba

Toliau pavaizduotas suoliukas - tai "Photon 02.009" saulės suoliukas su atlošu.

PASTABOS:

  • Išskirtinė egzotinės medienossavybė - jos tvirtumas ir platus vienos rūšies medienos spalvinių tonų pasirinkimas. Užsakydami egzotinę medieną turėtumėte tikėtis sodrios medinių elementų spalvos.
  • medinių elementų spalva bus panaši į siūlomą, bet ne identiška atsiųstam pavyzdžiui.
  • monitoriaus paveikslėlyje matoma baldų spalva gali skirtis nuo tikrosios baldų spalvos
  • Atkreipkite dėmesį, kad mediena natūraliai sensta. Laikui bėgant spalva praranda savo pirminį sodrumą.

Aukšto slėgio laminatas

Mūsų asortimente esantis plastikinis laminatas naudojamas kaip medinių elementų pakaitalas. Naudojant HPL reikia keisti baldo konstrukciją. Jų privalumas - ypatingas atsparumas atmosferos poveikiui. Jie yra mažiau jautrūs saulės spinduliams, vėjui ir drėgmei nei mediena.HPL yra nedegi medžiaga. Naudojant tinkamą technologiją, laminatai ilgiau išlaiko savo pirminę išvaizdą.

Medžio faktūros HPL

Duroplastinis slėginis laminatas (HPL), atitinkantis standartą EN 438-6, EDF tipas. Dėl dvigubai kietėjančių akrilo-poliuretano dervų sluoksnio laminatas labai atsparus senėjimui. Tai nedegi medžiaga.

HPL

HPL plokštės dažniausiai naudojamos lauko baldams gaminti. Toliau pateikiamas laminato panaudojimas stoginėje - rūkykloje, stalai ir sodo baldai iš serijos "Bus".

Susisiekite su
Privatumo nustatymai