Medžių apsaugai

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Medžių apsaugai

Mūsų gaminių asortimentą sudaro funkcionalūs ir estetiški medžių apsaugai. Jie gaminami iš ketaus ir plieno. Naudojant specialų pjaustymą lazeriu, galima išgauti įvairiausių modelių dizainų ir ornamentų. Medžių apsaugai gali būti horizontalūs arba vertikalūs, atsižvelgiant į jų paskirtį. Horizontalios konstrukcijos leidžia dangą sujungti su medžio šaknimis, kad vanduo galėtų laisvai tekėti. Jie taip pat apsaugo šaknų sistemą nuo pažeidimų ir vandalizmo aktų. Vertikalios medžių apsaugos atlieka panašią funkciją, tačiau dėl savo didesnio dydžio jos užtikrina daug tiesiogiškesnę apsaugą. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, siūlome dviejų stilių medžių apsaugas: retro ir modernaus stiliaus. Tačiau jei nė vienas iš pateiktų modelių visiškai neatitinka jūsų lūkesčių, galima sukurti visiškai individualų medžių dangos modelį. Kaina ir dizainas tikrai patenkins bet kurį klientą...

Medžių krepšeliai

Norėtume jums pristatyti itin funkcionalias ir estetiškas vertikalias medžių apsaugas, dar vadinamas medžių krepšeliais. Jie idealiai apsaugo nuo bet kokių mechaninių pažeidimų, kuriuos patiria ūkinės paskirties patalpose esantys želdiniai. Medžio krepšiai gaminami iš plokščių strypų, dažytų bet kuria RAL spalva. Pagal specialų užsakymą jie taip pat gali būti cinkuoti. Medžių apsaugai sėkmingai atlieka svarbiausias apsaugines funkcijas miestų plėtrai, kai miesto želdiniams trūksta vietos, o medžiai įkomponuoti į prekybos alėjas, eismo kelius ar šaligatvius.

Medžio grotelės

Medžių grotelės yra labai pragmatiškas, tačiau estetiškas miesto kraštovaizdžio žaliųjų erdvių papildymas. Jie gaminami iš ketaus arba storo lazeriu išpjauto lakštinio metalo. Plieninės medžių grotelės ir ketaus medžių grotelės iš esmės atlieka dvi funkcijas. Pirmiausia jie apsaugo šaknų sistemą nuo pažeidimų ir leidžia vandeniui laisvai patekti į šaknų sistemą. Tačiau Zano medžio grotelės atlieka ir svarbią estetinę funkciją. Ypač kai plieno lakštai naudojami medžių grotelėms, dėl išpjovos tipo, formų ir dizaino galima sukurti net ir išradingiausius projektus. Klientų pageidavimu projektuojame medžių groteles, pritaikytas kiekvienam jų poreikiui...

Susisiekite su
Privatumo nustatymai