Verde medžio krepšelis 11.020

Stilinga mažoji architektūra.

plieniniai krepšiai medžiams
Medžių dėžė 11-020

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • 12x12 plokšti strypai

Matmenys: rodyti paslėpti

  • aukštis: 150 cm - 180 cm
  • medžio skylės skersmuo: 50 cm - 60 cm
  • dugno skersmuo 80 cm - 90 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 20 kg

katalogo numeris: 11.020.SC

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Produkto aprašymas

"Verde 11.020" - tai vertikalus medžių apsaugos krepšys, pagamintas iš plieninių plokščių strypų. Jis apsaugo medžio kamieną nuo mechaninių pažeidimų, todėl jis gali laisvai augti ir sugerti vandenį iš žemės. Universalaus dizaino ZANO medžio krepšys dera prie bet kokios miesto architektūros.

Retro linija

"Retro" liniją sudaro tradicinės estetikos modeliai. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų medžių apsaugos

Mūsų gaminių asortimente rasite visus elementus, reikalingus tinkamai medžių apsaugai miesto erdvėse. "Zano" suprojektuoti krepšeliai apsaugo šakas nuo bet kokių pažeidimų, o grotelės užtikrina tinkamą šaknų augimą ir laisvą vandens patekimą. Labai dekoratyvaus dizaino mūsų medžių apsaugos bus bet kurios alėjos, parko ar miesto promenados puošmena.

Gamintojas

ZANO yra ne tik prekybos tarpininkas. Iš tikrųjų, kaip mažosios architektūros gamintojas, galime patenkinti savo klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus