Kosze recyklingowe

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Mūsų atliekų rūšiavimo krepšiai

ZANO atliekųrūšiavimo krepšiai buvo sukurti rūpinantis mūsų aplinkos gerove. Taip yra todėl, kad antrinių žaliavų surink imo konteineriai yra pirmasis, elementarus viso panaudotų produktų masinio rūšiavimo ciklo taškas. Visas veiksmingo perdirbimo procesas priklauso nuo jų funkcionalumo ir estetikos. Dėl šios priežasties ZANO dėjo visas pastangas, kad trigubos antrinių žaliavų dėžės būtų susijusios tik su malonia ir ekologiška veikla....

Perdirbimo šiukšliadėžės

Siūlome įvairius atliekų rūšiavimo krepšius - min. Paprastas ir "Flash". "Simple" modelis yra labai klasikinio dizaino, pasižymintis minimalistine išraiška, kuri puikiai tinka bet kurioje funkcinėje erdvėje. Kita vertus, šiukšlių dėžė "Flash" - tai eklektiškas medžio, plieno ir spalvų derinys. Nepriklausomai nuo pasirinktos stilistinės linijos, ZANO šiukšliadėžės visada garantuoja ilgaamžiškumą, tvirtumą ir išskirtinę estetiką.

Perdirbimo krepšelių gamintojas

Perdirbimo šiukšliadėžiųgamintojas ZANO siūlo puikias perdirbimo šiukšliadėžes. ZANO pagrindiniame puslapyje, skirtuke Atliekų krepšiai, rasite išsamią informaciją apie kiekvieną krepšį: kainas, medžiagas, matmenis, techninius brėžinius. "ZANO" yra išskirtinis visų siūlomų savivaldybių baldų dizaineris ir gamintojas.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai