Plieno tipai

32 metų patirtis.

Siūlome gatvių baldų elementus, kuriuos pagal konstrukciją galima suskirstyti į pagamintus iš nerūdijančiojo plieno ir pagamintus iš anglinio bei atmosferos poveikiui atsparaus plieno.


Cinkuojameanglinį plieną ir dažome jį norima RAL spalva. Toliau pateikiama populiariausių RAL spalvų paletė.


Tačiau galima pasirinkti bet kurią kliento pasirinktą spalvą.


PASTABA: Pateikti spalvų pavyzdžiai yra tik iliustraciniai. Priklausomai nuo monitoriaus, pavyzdžiai rodomi skirtingai.

Populiariausių spalvų paletė:

RAL 9005

9005 - juodos spalvos

RAL 9011 plieno spalva

9011 - juodas grafitas

Spalva RAL 7016

7016 - tamsus grafitas

RAL 9007

9007 - tamsus plienas

RAL 9010

9010 - baltos spalvos

Galima pasirinkti bet kurią kliento nurodytą RAL spalvą

9005 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

Žemiau pateikiamos nuotraukos Fotoniniai suoliukai 02.409.2 ir "Stilo" suolai 02.448 dažyta 9005 RAL spalva. "Photon" suolo sėdynė iš eglės, nudažytos TEAK spalva, o "Stilo" suolo sėdynė iš Tauari egzotinės medienos.

9011 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

RAL 9011 Grafito juoda

Žemiau pateikiamos 9011 RAL spalva dažytų baldų nuotraukos. Suolai pagaminti iš Iroko egzotinės medienos - alyvuotos, o krepšiai - iš medieną primenančio HPL.

7016 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

Žemiau pateikiamos "Origami" suolų ir "Pavo" šiukšlių krepšių, nudažytų 7016 RAL spalva, nuotraukos. Gaminių sudėtyje esanti mediena yra lakuota eglė.

9007 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

"Duo" gultai, "Penrose" suoliukai ir "Agawa" gėlių vazonai, dažyti 9007 RAL spalva. Šiems baldams gaminti naudojama vietinės kilmės spygliuočių mediena, dažyta kipariso spalva.

1003 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

RAL 1003 geltonos spalvos

Toliau pavaizduotas "Simple" suolas be atlošo. Plieninė (anglinio plieno) konstrukcija cinkuota ir nudažyta 1003 RAL spalva. Suoliukas pagamintas iš Europos kilmės spygliuočių medienos, nudažytos nepermatoma grafito spalva.

1016 RAL spalvos naudojimo pavyzdžiai

Suoliukas " Domino 02.440", modifikuotas pagal kliento poreikius (sutrumpintas), pagamintas iš anglinio plieno, cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu pagal RAL 1016. Konstrukcijai panaudota egzotiška Iroko mediena.

TIGER Drylac® 68/60115 dažai.

Anglinio plieno spalva | TIGER Drylac® Rusty Iron

Saulės stotelė "Universe" ir krepšys "Tubus" pagaminti iš anglinio plieno, padengto matiniais rūdžių geležies imitacijos dažais. Saulės jėgainei naudojama egzotiška Iroko mediena, apdorota maumedžio aliejumi.

Galima pasirinkti bet kurią kliento nurodytą RAL spalvą.

Nerūdijantis plienas

Nerūdijantysis plienas pagal standartą EN 10088, kurio markės numeris yra 1.4301 (amerikietiškasis AISI 304SS), yra medžiaga, pasižyminti ypatingomis fizikinėmis ir cheminėmis savybėmis. Pagrindinės jo savybės yra šios:

  • atsparumas korozijai
  • atsparumas aukštai temperatūrai
  • pritaikomumas stiprių atmosferos sąlygų (vėjo, lietaus, sniego, stiprios saulės) veikiamose vietovėse.
  • blizgus blizgesys ir labai lengva paviršiaus priežiūra

Toliau pateikiami nerūdijančiojo plieno naudojimo kartu su architektūriniu betonu, standartine mediena (europietiška-iglasta) ir egzotine mediena pavyzdžiai.

PASTABA

  • Baldų spalvos monitoriuje gali skirtis nuo tikrųjų baldų spalvų.
  • Nerūdijantis plienas yra labai atsparus išorinėms sąlygoms, tačiau juo reikia rūpintis ir prižiūrėti kaip ir bet kuria kita medžiaga.

atmosferos poveikiui atsparus plienas

Vėjuotasis plienas - mažai legiruoto plieno tipas, kuris, veikiamas atitinkamo proceso, įgauna apsauginį sluoksnį, apgaulingai panašų į rūdis. Taip sukuriamas įdomus vizualinis efektas, derinamas su geromis apsauginėmis savybėmis. Tačiau tai nėra nerūdijančiojo plieno lygio atsparumas atmosferos poveikiui. Oro sąlygoms neatsparus plienas vis dar yra jautrus vandens poveikiui, jei jo dalys nepadengtos. Dėl to atsiranda korozija. Todėl rekomenduojame užsakyti baldus iš atmosferos poveikiu pasižyminčio plieno, kuriuos ketinama naudoti patalpose arba po stogu.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai