Informacinė lenta Rock 08.064.1

Stilinga mažoji architektūra.

autobusų stotelių tvarkaraščių lentelės
Informacinė lenta 08.064.1

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Lentos paviršius: rodyti paslėpti

  • 140x140 cm

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • ketaus liejiniai
  • Plieniniai vamzdžiai 60 mm, 75 mm

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 170 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 260 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 320 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

katalogo numeris: 08.064.1.SC

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Produkto aprašymas

Didelė 140x140 cm ploto informacinė lenta. Jame galima rodyti pranešimus, žemėlapius ar kitą informaciją, pavyzdžiui, tvarkaraščius. Lenta pagaminta iš cinkuoto plieno lakšto ir pakabinta tarp dviejų plieninių vamzdžių stulpelių, apdailintų ketumi. Be to, 08.064.1 modelyje įrengtas papildomas skersinis, kabinamas prie žemės, kad jį būtų galima pastatyti vienoje linijoje su tvora.

Retro linija

"Retro" linija - tai tradicinės estetikos modelių serija. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų ženklai

Mūsų ženklai yra nepakeičiami bet kurios naudojamos erdvės elementai. Siūlome jums platų pateiktų gaminių dydžių ir stilių asortimentą. Mūsų kataloge rasite didelio formato ženklų, skirtų skelbimams, plakatams, žemėlapiams ar taisyklėms, taip pat mažesnių ženklų, skirtų nedideliems skelbimams, gatvių pavadinimams ar rodyklėms.

Gamintojas

ZANO yra ne tik prekybos tarpininkas. Iš tikrųjų, kaip mažosios architektūros gamintojas, galime patenkinti savo klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus