Informacinė lenta Informa 08.060

Stilinga mažoji architektūra.

informacijos valdyba 08-060
Informacinė lenta 08.060

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Lentos paviršius: rodyti paslėpti

  • 90x110 cm

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinis plienas
  • ketaus

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 122 cm
  • gylis: 16 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 240 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 310 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

katalogo numeris: 08.060.SC

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Produkto aprašymas

Modelis Informa 08.060 - Lenta pagaminta iš juodo plieno. Jo paviršiaus plotas yra 90 x 110 ir jį galima naudoti naudingai informacijai rodyti, pvz., padėti turistams orientuotis nepažįstamame mieste. Dideliame paviršiuje galima sudėti daug vertingų patarimų. Be to, jis gali atlikti edukacinę ar reklaminę funkciją - svarbių renginių, festivalių, miesto populiarinimo. Funkcionalumas ir neįprastas dizainas - didžiausi jos privalumai.

Retro linija

"Retro" linija - tai tradicinės estetikos modelių serija. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų ženklai

Mūsų ženklai yra nepakeičiami bet kurios naudojamos erdvės elementai. Siūlome jums platų pateiktų gaminių dydžių ir stilių asortimentą. Mūsų kataloge rasite didelio formato ženklų, skirtų skelbimams, plakatams, žemėlapiams ar taisyklėms, taip pat mažesnių ženklų, skirtų nedideliems skelbimams, gatvių pavadinimams ar rodyklėms.

Gamintojas

ZANO yra ne tik prekybos tarpininkas. Iš tikrųjų, kaip mažosios architektūros gamintojas, galime patenkinti savo klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus