"Scandik" informacinė lenta 08.046.S

Stilinga mažoji architektūra.

Metalinis informacinis skydelis iš anglinio plieno

Metalinis informacinis stalas iš nerūdijančio plieno
Įvairių matmenų stalas ir prietaisų skydelis
Skelbimų lentos ir informaciniai skydai | įvairių dydžių
Skelbimų lenta 08.046.S | matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • Nerūdijantis plienas
  • Anglinis plienas, cinkuotas, dažytas RAL spalva

Lentos paviršius: rodyti paslėpti

  • 21 x 29,7 cm (A4)

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 34 cm
  • aukštis: 96 cm
  • gylis: 25 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 21 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Modernios, tvirtos skelbimų lentos su subtiliais išlenkimais. Sukurti keturi universalūs spausdinimo ir ėsdinimo ploto dydžiai. Spausdinimo formatai yra standartiniai A4, B2 ir B1.


Lentos yra keturių dydžių - nuo S iki XL. S ir M modeliai skirti trumpai ir glaustai informacijai pateikti. Jie gali būti naudojami kaip nukreipiamieji ženklai. L ir XL modeliai skirti platesniam turiniui (pvz., turistinių maršrutų, miestų, oro uostų ir geležinkelio stočių žemėlapiams).


Plieninė konstrukcija užtikrina ženklų atsparumą atmosferos poveikiui ir ilgaamžiškumą. Konstrukciją galima rinktis iš nerūdijančiojo arba anglinio plieno, cinkuotą ir dažytą milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.


Ženklai prie žemės tvirtinami prie betoninio pagrindo prisukant inkarus.

"Scandik" miesto baldai: suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės, saulės baterijos
Šiuolaikinis miestas ir miesto baldai

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti suolai ir "Scandik Seats" sėdynės pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos, apsaugotos alyva. Sėdynės ir suolai gali būti trijų variantų: be atlošo, su atlošu ir su atlošu bei porankiais.

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" miesto stalai yra dviejų variantų. Didelis sodo stalas ir mažesnis kavos staliukas. Toliau pateikti vaizdiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos.

Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti "Scandik" šiukšlių krepšiai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

"Scandik" miesto motelių linija

Saulės stotelė yra pagrindinis "Scandik" miesto baldų linijos gaminys. Tai autonominė saulės stotis, naudojanti saulės energiją iš fotovoltinių plokščių. Jame per USB jungtis ir kintamosios srovės kištukinius lizdus galima tiekti energiją mobiliesiems įrenginiams, taip pat yra "Wi-fi" prieigos taškas. Jis idealiai tinka darbui nuotoliniu būdu.

Peržiūrėti Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" puodai yra trijų dydžių. Jų plotis skiriasi. Puodų aukštis ir gylis yra vienodas. Toliau pateikti puodai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai galite rinktis anglinį plieną, kuris yra cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.

Žiūrėti "Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Pavaizduoti ženklai ir informaciniai skydai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Galimi S, M, L, XL dydžiai, kurių spausdinimo plotai atitinka A4, B2, B1.

Kompozicijų pavyzdžiai

Toliau pateikiami "Scandik" baldų kompozicijų pavyzdžiai. Vizualizacijose rodomi baldai iš nerūdijančio plieno ir šviesios egzotinės medienos.

"Scandik" - nerūdijančio plieno miesto sodo suoliukaiMiesto suoliukas su puodu | Plieniniai, mediniai miesto baldai"Scandik" miesto baldai | Suoliukai, vazonai, sėdynėsKavinės baldai iš nerūdijančio plieno"Scandik" parko staliukas iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno ir juodo plieno puodų, sukurtų atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų suoliukai

Siūlome dešimtis įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, atitinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai