"Scandik" suoliukas 02.046

Stilinga mažoji architektūra.

Juodai dažyto plieno miesto suolas su eglės mediena
Modernus miesto suoliukas iš nerūdijančio plieno
Plieninis miesto suoliukas su mediniu atlošu - pliene išpjaustytas logotipas
Elegantiškas modernus miesto suoliukas
Įmonės logotipas, išpjaustytas miesto suoliuko struktūroje
TIGER Drylac dažyto plieno miesto suoliukas
Parko suoliukai, plieniniai iš gamintojo
Miesto suolai iš egzotiškos medienos
Spalvingi parko suoliukai
Scandik | Miesto baldai iš anglinio plieno ir vietinės medienos

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Weight: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena: 50 kg
 • Europos kilmės kietmedis: 67 kg

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • plienas: anglinis arba nerūdijantis
 • Vietinė spygliuočių arba egzotinė mediena (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 154 cm
 • aukštis: 82 cm
 • gylis: 52 cm
 • sėdynės aukštis: 45 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė ir atlošas: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena
 • Europos kilmės kietmedis
 • aliejuota egzotinė mediena
 • aukščiausios kokybės egzotinė mediena
 • HPL plokštė

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

" Scandik" suoliukas yra modernus miesto suoliukas. Stilius primena skandinavišką mažąją architektūrą. Jis sukurtas atsižvelgiant į menkiausias detales. Paprasta, minimalistinė struktūra, užbaigta lengvais lenkimais ir nuožulnumais, neabejotinai derės prie šiuolaikinių architektūrinių sprendimų: parkų, gatvių, žaidimų aikštelių, promenadų, pasivaikščiojimo takų, prekybos centrų, biurų pastatų ar geležinkelio stočių.


Suoliuką galima rinktis iš kelių spalvų variantų. Suoliuko konstrukcija gali būti pagaminta iš nerūdijančiojo plieno arba milteliniu būdu dengto anglinio plieno. RAL spalva iš mūsų paletės. Apdailinant sėdynę ir atlošą galima naudoti buitinė mediena, egzotinė medienaHPL ir plieno. Pagal specialų užsakymą galime užsakyti bet kurią RAL dažų spalvą ir pagaminti suolą iš nurodytos medienos rūšies. Suoliukas prie žemės tvirtinamas kaiščiais.


"Scandik" suoliukas yra didesnės to paties pavadinimo miesto baldų linijos dalis. Galiausiai tai yra papildomas modulis, skirtas " Scandik Solar Station 19.046", kaip sėdynė prie stalo.

"Scandik" miesto baldai: suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės, saulės baterijos
Šiuolaikinis miestas ir miesto baldai

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti suolai ir "Scandik Seats" sėdynės pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos, apsaugotos alyva. Sėdynės ir suolai gali būti trijų variantų: be atlošo, su atlošu ir su atlošu bei porankiais.

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" miesto stalai yra dviejų variantų. Didelis sodo stalas ir mažesnis kavos staliukas. Toliau pateikti vaizdiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos.

Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

"Scandik" miesto motelių linija

Saulės stotelė yra pagrindinis "Scandik" miesto baldų linijos gaminys. Tai autonominė saulės stotis, naudojanti saulės energiją iš fotovoltinių plokščių. Jame per USB jungtis ir kintamosios srovės kištukinius lizdus galima tiekti energiją mobiliesiems įrenginiams, taip pat yra "Wi-fi" prieigos taškas. Jis idealiai tinka darbui nuotoliniu būdu.

Peržiūrėti Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" puodai yra trijų dydžių. Jų plotis skiriasi. Puodų aukštis ir gylis yra vienodas. Toliau pateikti puodai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai galite rinktis anglinį plieną, kuris yra cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.

Žiūrėti "Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Pavaizduoti ženklai ir informaciniai skydai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Galimi S, M, L, XL dydžiai, kurių spausdinimo plotai atitinka A4, B2, B1.

Kompozicijų pavyzdžiai

Toliau pateikiami "Scandik" baldų kompozicijų pavyzdžiai. Vizualizacijose rodomi baldai iš nerūdijančio plieno ir šviesios egzotinės medienos.

"Scandik" - nerūdijančio plieno miesto sodo suoliukaiMiesto suoliukas su puodu | Plieniniai, mediniai miesto baldai"Scandik" miesto baldai | Suoliukai, vazonai, sėdynėsKavinės baldai iš nerūdijančio plieno"Scandik" parko staliukas iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno ir juodo plieno puodų, sukurtų atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų suoliukai

Siūlome dešimtis įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, atitinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus