"Scandik" stalas 13.046

Stilinga mažoji architektūra.

"Scandik" stalas pagamintas iš anglinio plieno, dažyto milteliniu būdu pagal RAL 9005 spalvą

Sodo stalas iš nerūdijančio plieno ir spygliuočių medienos.
Restoranų, degalinių įranga: stalai, suolai, sėdynės
Miestų baldai iš anglinio plieno, dažyto milteliniu būdu bet kuria RAL spalva
Gatvės baldų projektavimas ir gamyba | Sodo, miesto, parko, gatvės baldai

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • plienas: anglinis arba nerūdijantis
 • HPL
 • mediena: vietinė, vietinė arba egzotinė

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 154 cm
 • aukštis: 76 cm
 • gylis: 85,5 cm

Weight: rodyti paslėpti

 • 48 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Stalviršis: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena
 • Europos kilmės kietmedis
 • aliejuota egzotinė mediena
 • aukščiausios kokybės egzotinė mediena
 • HPL plokštė
 • anglinis plienas (s235Jr)
 • nerūdijantis plienas (Aisi 304)

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Scandik 13.046" - tai didelis lauko stalas, pagamintas iš plieno ir medžio. Skirta prekybos centrams, restoranams ir mokykloms. Didelis, tvirtas, stilingo dizaino stalas, kurio projektavimo ir gamybos metu dėmesys skiriamas mažiausioms detalėms.


Stalo konstrukcija pagaminta iš plieno. Galite pasirinkti stalą iš nerūdijančio plieno arba milteliniu būdu dengto anglinio plieno bet kuria RAL spalva iš mūsų paletės. Stalo stalviršis gaminamas iš vietinės spygliuočių medienos, tačiau kliento pageidavimu galime pagaminti stalo stalviršį iš egzotinės medienos, HPL laminato arba visą baldą, įskaitant stalviršį, pagaminti iš plieno.


Kartu su stalu galima derinti vieną iš "Scandik" suolų: "Scandik 02.046" suatlošu, " Scandik 02.446" be atlošo ir "Scandik 02. 046.1" suolas su atlošu ir porankiais.

"Scandik" miesto baldai: suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės, saulės baterijos
Šiuolaikinis miestas ir miesto baldai

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti suolai ir "Scandik Seats" sėdynės pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos, apsaugotos alyva. Sėdynės ir suolai gali būti trijų variantų: be atlošo, su atlošu ir su atlošu bei porankiais.

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" miesto stalai yra dviejų variantų. Didelis sodo stalas ir mažesnis kavos staliukas. Toliau pateikti vaizdiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos.

Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti "Scandik" šiukšlių krepšiai pagaminti iš nerūdijančio plieno.

"Scandik" miesto motelių linija

Saulės stotelė yra pagrindinis "Scandik" miesto baldų linijos gaminys. Tai autonominė saulės stotis, naudojanti saulės energiją iš fotovoltinių plokščių. Jame per USB jungtis ir kintamosios srovės kištukinius lizdus galima tiekti energiją mobiliesiems įrenginiams, taip pat yra "Wi-fi" prieigos taškas. Jis idealiai tinka darbui nuotoliniu būdu.

Peržiūrėti Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" puodai yra trijų dydžių. Jų plotis skiriasi. Puodų aukštis ir gylis yra vienodas. Toliau pateikti puodai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai galite rinktis anglinį plieną, kuris yra cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.

Žiūrėti "Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Pavaizduoti ženklai ir informaciniai skydai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Galimi S, M, L, XL dydžiai, kurių spausdinimo plotai atitinka A4, B2, B1.

Kompozicijų pavyzdžiai

Toliau pateikiami "Scandik" baldų kompozicijų pavyzdžiai. Vizualizacijose rodomi baldai iš nerūdijančio plieno ir šviesios egzotinės medienos.

"Scandik" - nerūdijančio plieno miesto sodo suoliukaiMiesto suoliukas su puodu | Plieniniai, mediniai miesto baldai"Scandik" miesto baldai | Suoliukai, vazonai, sėdynėsKavinės baldai iš nerūdijančio plieno"Scandik" parko staliukas iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno ir juodo plieno puodų, sukurtų atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų suoliukai

Siūlome dešimtis įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, atitinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai