"Scandik" sėdynė 02.146

Stilinga mažoji architektūra.

"Scandik" sėdynė iš nerūdijančio plieno ir skaidria danga dengtos eglės medienos
Keturių spalvų "Scandik" sėdynės, skirtos angliniam plienui dažyti
"Scandik" sėdynės yra trijų versijų. Su atlošu ir porankiais, su atlošu ir be atlošo.

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 51,5 cm
 • aukštis: 44 cm
 • gylis: 51,5 cm

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • plienas: anglinis arba nerūdijantis
 • Vietinė spygliuočių arba egzotinė mediena (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena
 • Europos kilmės kietmedis
 • aliejuota egzotinė mediena
 • aukščiausios kokybės egzotinė mediena
 • anglinis plienas (s235Jr)
 • nerūdijantis plienas (Aisi 304)
 • HPL plokštė

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Scandik" linija sukurta taip, kad būtų galima moduliniu būdu sujungti jos elementus: suoliukus, gėlių vazonus, sėdynes, šiukšliadėžes ir saulės baterijų stotelę.


"Scandik 02.146" sėdynė yra pagrindinis šios linijos baldas. Jį galima derinti beveik su bet kuriuo kitu baldu. Jo ilgis lygus ⅓ bet kurio "Scandik" suoliuko ilgio. Sėdynė pirmiausia buvo sukurta saulės stočiai kaip suoliukas, papildantis sėdimąjį stalą. Stotelėje esantis stalas yra pakankamai platus, kad šalia jo galėtume pastatyti 02.146 sėdynę ir tuo pačiu metu šalia jos tilptų neįgaliojo vežimėliu judantis keleivis.


Sėdynės konstrukcija pagaminta iš plieno. Galima rinktis nerūdijantį plieną arba anglinį plieną, kuris cinkuojamas ir dažomas kliento pasirinkta RAL spalva. Sėdynės viršus galiausiai pagamintas iš medžio. Pageidaujant, baldus galime pagaminti iš bet kokios vietinės ar egzotinės medienos. Pasirinktinai "Scandik" linijos medieną galima pakeisti HPL laminatu arba visą baldą, kaip ir konstrukciją, pagaminti iš plieno.

"Scandik" miesto baldai: suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės, saulės baterijos
Šiuolaikinis miestas ir miesto baldai

"Scandik" miesto motelių linija

Toliau pateikti suolai ir "Scandik Seats" sėdynės pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos, apsaugotos alyva. Sėdynės ir suolai gali būti trijų variantų: be atlošo, su atlošu ir su atlošu bei porankiais.

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" miesto stalai yra dviejų variantų. Didelis sodo stalas ir mažesnis kavos staliukas. Toliau pateikti vaizdiniai pagaminti iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos.

Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

The Scandik litter bins presented below are made of stainless steel.

Emptying the bin

The bins open from the back and have removable galvanised steel inserts.

"Scandik" miesto motelių linija

Saulės stotelė yra pagrindinis "Scandik" miesto baldų linijos gaminys. Tai autonominė saulės stotis, naudojanti saulės energiją iš fotovoltinių plokščių. Jame per USB jungtis ir kintamosios srovės kištukinius lizdus galima tiekti energiją mobiliesiems įrenginiams, taip pat yra "Wi-fi" prieigos taškas. Jis idealiai tinka darbui nuotoliniu būdu.

Peržiūrėti Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

"Scandik" puodai yra trijų dydžių. Jų plotis skiriasi. Puodų aukštis ir gylis yra vienodas. Toliau pateikti puodai pagaminti iš nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai galite rinktis anglinį plieną, kuris yra cinkuotas ir dažytas milteliniu būdu pagal kliento nurodytą RAL spalvą.

Žiūrėti "Scandik

"Scandik" miesto motelių linija

Pavaizduoti ženklai ir informaciniai skydai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Galimi S, M, L, XL dydžiai, kurių spausdinimo plotai atitinka A4, B2, B1.

Kompozicijų pavyzdžiai

Toliau pateikiami "Scandik" baldų kompozicijų pavyzdžiai. Vizualizacijose rodomi baldai iš nerūdijančio plieno ir šviesios egzotinės medienos.

"Scandik" - nerūdijančio plieno miesto sodo suoliukaiMiesto suoliukas su puodu | Plieniniai, mediniai miesto baldai"Scandik" miesto baldai | Suoliukai, vazonai, sėdynėsKavinės baldai iš nerūdijančio plieno"Scandik" parko staliukas iš nerūdijančio plieno ir egzotinės medienos

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai daugiausia gaminami iš nerūdijančio plieno ir juodo plieno puodų, sukurtų atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų suoliukai

Siūlome dešimtis įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, atitinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai