"Elica" ramstis 01.080

Stilinga mažoji architektūra.

klasikiniai miesto ir parko postai
nerūdijančio plieno tvoros stulpai
01.080 pareigybė

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinis arba nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 10 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 85 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 125 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

Tvoros laikikliai: rodyti paslėpti

  • vienpusis
  • dvipusis
  • ne

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

Paprastas "Elica" pjedestalas, pasižymintis modernistine forma ir paprastumu. Vietoj vientiso užpildo šis postamentas buvo sukurtas iš keturių greta esančių stačiakampių plieno plokščių. Kita vertus, apdaila yra suapvalinta. Šis modelis pagamintas iš nerūdijančio arba juodo plieno. Jis tvirtinamas prie žemės išbetonavus pamatą. "Elica" yra palyginti žema (85 cm aukščio ir 10 cm pločio), todėl puikiai tinka kaip skiriamieji stulpeliai, pavyzdžiui, prie įėjimų į prekybos centrus. Jos paprasta ir modernistinė forma dera prie šiuolaikinių pastatų estetikos. Vienas didžiausių "Elica 01.080" modelio privalumų yra jo kaina. Kaip ir kiekvienas ZANO asortimento gaminys, jis išsiskiria kokybišku apdirbimu ir dėmesiu detalėms.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno vazonai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų pranešimai

Mūsų pjedestalai gali būti naudojami įvairiose srityse kaip miesto architektūros pertvarų elementai. Jie gali būti naudojami ir žaliosioms zonoms aptverti, ir automobilių stovėjimo aikštelėms apsaugoti. Siūlome dvi mūsų stulpelių linijas: retro ir modernią, klasikinę ketaus stulpelių liniją ir modernią plieninių stulpelių liniją.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Būdami mažosios architektūrosgamintojais, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai