Orbitos postas 01.073

Stilinga mažoji architektūra.

elegantiški ir estetiški modernūs stulpai
Nerūdijančio plieno tvoros stulpeliai
01.073 pareigybė

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • Nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 100 cm
  • skersmuo: 9 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti
  • prisukti

Tvoros laikikliai: rodyti paslėpti

  • vienpusis
  • dvipusis
  • ne

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Atsisiuntimai

gaminio lapas

Modelio aprašymas

Šiuolaikinis miesto stulpas, naudojamas ir kaip skiriamasis stulpas, ir kaip automobilių stovėjimo aikštelės stulpas. Modernistinė forma ir būdingos nuožulnios viršutinės dalies formos su paliktu skiriamuoju ženklu suteikia visumai labai modernią išraišką, kuri dera prie bet kokios šiuolaikinės miesto architektūros, ypač šalia naujai pastatytų prekybos centrų, muziejų ar sporto objektų. Stulpelio konstrukcija yra iš nerūdijančiojo plieno pagamintas vamzdis, papildomai šlifuotas. Orbitos modelio aukštis - 1 m. Jį galima pritvirtinti prie žemės betoniniu pagrindu arba varžtais (naudojant specialų prie žemės pritvirtintą flanšą). Abiejų versijų stulpas yra gana lengvas - sveria 7 arba 9,5 kg. Pristatomas modelis taip pat išsiskiria labai patrauklia kaina.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno vazonai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų pranešimai

Mūsų pjedestalai gali būti naudojami įvairiose srityse kaip miesto architektūros pertvarų elementai. Jie gali būti naudojami ir žaliosioms zonoms aptverti, ir automobilių stovėjimo aikštelėms apsaugoti. Siūlome dvi mūsų stulpelių linijas: retro ir modernią, klasikinę ketaus stulpelių liniją ir modernią plieninių stulpelių liniją.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Būdami mažosios architektūrosgamintojais, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai