Dviračių stovas Fancy 05.054.1

Stilinga mažoji architektūra.

paprastas dviračių stovas, paremtas stulpu

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • plieno profiliai
  • plieno strypai

Matmenys: rodyti paslėpti

  • ilgis: 111 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 100 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 140 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

katalogo numeris: 05.054.1.SC

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Produkto aprašymas

Vienas iš klasikinio U formos dviračių stovo variantų, t. y. Vienas iš populiariausio klasikinio apverstos U raidės formos dviračio stovo variantų, prie kurio dviratį galima pritvirtinti keliais būdais (už rato arba rėmo). Šis retro stiliaus modelis išsiskiria gausiai ornamentuota apdaila, Šis retro stiliaus modelis išsiskiria gausiai ornamentuota apdaila, primenančia daugelio Lenkijos miestų istorinius pastatus. Dėl klasikinio stendo pobūdžio jis ypač tinka parkuose, senamiesčiuose, alėjose ar turgaus aikštėse. "Fancy" stendas pagamintas iš juodo plieno, visą konstrukciją galima dažyti bet kuria RAL spalva.

Retro linija

"Retro" liniją sudaro tradicinės estetikos modeliai. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių stovai buvo sukurti siekiant užtikrinti visų vienabėgių transporto priemonių mėgėjų patogumą ir saugumą. Į asortimentą įeina eilių stovai, dviračių stovai ir U formos "Sheffield" dviračių stovai. "Zano" dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

" ZANO" yra ne tik prekybos tarpininkė. Iš tiesų, būdami mažosios architektūros gamintojais, galime patenkinti klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus