Kangu dviračių stovas 05.004

Stilinga mažoji architektūra

miesto dviračių stovas iš nerūdijančio plieno
"Kangu" miesto baldai, dviračių stovai ir remonto stotis
Modernus metalinis dviračių stovas
Kangu | Dviračių remonto stotis ir dviračių stovas

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinis arba nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 8 cm
  • aukštis: 70 cm
  • gylis: 26 cm
  • pagrindo plotis: 23 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 12 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Iwona Żaczek

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Kangu"metalinis dviračių stovas yra modernus miesto baldas, skirtas vienam dviračiui statyti. Jis yra išskirtinės futuristinės formos, todėl išsiskiria iš kitų dviračių stovų. Papėdėje yra iš plieno išpjautas dviratininko motyvas. Stendas kartu su "Kangu" remonto stotimi sukuria unikalų rinkinį, kuris idealiai tinka, pavyzdžiui, biurų pastatui, mokyklai ar prekybos centrui.


"Kangu" stovas pagamintas iš 6 mm storio nerūdijančiojo plieno. Pasirinktinai stovas gali būti pagamintas iš anglinio plieno ir nudažytas kliento nurodyta spalva. RAL spalva. Stovas prie grindų tvirtinamas sieniniais kištukais ir varžtais.

"Kangu", dviračių remonto stotyje yra įrankių, reikalingų jūsų dviračiui remontuoti.

Galime pagaminti Kangusu jūsų LOGO

Galime pagaminti Kangu su bet kokiu įrašu, išpjautu į dizainą. Kaip matyti iš toliau pateiktų realizacijų, galime uždėti jūsų įmonės logotipą arba trumpą užrašą. Norėdami pateikti tokį užsakymą, prie el. laiško paprasčiausiai pridėkite redaguojamą kreivių failą (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Remonto stotis su papildomu dviračių stovu

"Kangu" remonto stotis gali būti pagaminta iš nerūdijančiojo plieno arba iš milteliniu būdu dažyto anglies plieno, pasirinktos spalvos. Pasirinktinai Kangu stotyje galima įrengti vieną dviračių stovą.

Kangu pasirinktinė versija su dviračio stovu

Saugos zona - stoties tvirtinimas

Įrengiant remonto stotį reikia atsižvelgti į tai, kiek vietos reikia, kad stotis tinkamai veiktų. Erdvė priklauso nuo to, ar stoties gale yra papildomas dviračių laikiklis. Pirmoje nuotraukoje pavaizduota stotis be stovo, antroje nuotraukoje - stotis su stovu.

Kangu stotis be papildomo dviračių laikiklio

Kangu stotelė su integruotu stovu papildomam dviračiui

Kangu remonto stoties vizualizacijos

Toliau pateiktose dviračių remonto stotyse parodyta, kaip taisant dviratį jis tvirtinamas. Pagrindinis variantas - nerūdijančio plieno laikikliai stoties viršuje. Pasirinktinai stoties gale galima įrengti dviračių laikiklį. Anglinio plieno stotis gali būti dažoma bet kuria kliento nurodyta RAL spalva. Stotyje išpjautas užrašas taip pat gali būti asmeninis. Pavadinimą "Kangu" galima pakeisti bet kokiu grafiniu ženklu, logotipu ar užrašu.

Realizacijos

Toliau pateikiamos nerūdijančio plieno ir dažyto anglinio plieno remonto stočių realizacijos. Stotys personalizuojamos išpjaunant konstrukcijoje logotipą ir priklijuojant stoties naudojimo instrukcijas.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Siūlome eilių stovus, dviračių stovus ir U formos Sheffield tipo dviračių stovus. ZANO dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus