Dviračių stovas Piko 05.020.1

juodo plieno dviračių stovas
dviračių stendas su vieta reklamai
Dviračio tvirtinimo prie stovo būdas 05.020.1
Dviračių stovas 05.020.1

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • plieno lakštai
  • plieninis vamzdis: 60 mm

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 66 cm
  • gylis: 16 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 83 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 123 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 14 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

katalogo numeris: 05.020.1.SC

Paklauskite šio produkto:[email protected]+370 3 739 038

Produkto aprašymas

Klasikinis "Piko" dviračių stovas, pagamintas iš juodo plieno (dažyto bet kuria RAL spalva) arba nerūdijančio plieno. RAL spalva) arba iš nerūdijančio plieno. Šis modelis yra modernios ZANO linijos, kuriai būdingas paprastumas, modernumas ir estetika, pavyzdys. 05.020.1 versijoje yra apversta U forma. Palyginti su ankstesniu 05.020 modeliu, šiame stovelyje atsirado plieninė plokštė, dėl kurios greičiau ir lengviau pritvirtinti dviračio rėmą. "Piko 05.020.1" dviračių laikikliu vienu metu galima tvirtinti dvi vienabėges transporto priemones. Dėl savo minimalistinio ir modernaus dizaino ZANP stendas puikiai dera miesto aplinkoje. Šis modelis tvirtinamas prie žemės naudojant betoninį pagrindą.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno stovai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtinga forma be nereikalingų ornamentų.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Į asortimentą įeina eilių stovai, dviračių stovai ir U formos "Sheffield" dviračių stovai. "Zano" dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

" ZANO" yra ne tik prekybos tarpininkė. Iš tiesų, būdami mažosios architektūros gamintojais, galime patenkinti klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai