Dviračių stovas "Omega 05.029

Modernus nerūdijančio plieno dviračių stovas, skirtas dviem dviračiams
Dviračių stovas iš anglinio plieno RAL 9005
Dviračių stovai biuro centre pagaminti iš anglinio plieno, dažyto RAL 9005
modernus dviračių stovas

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • konstrukcija - anglinis arba nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • aukštis: 92 cm
  • pagrindo plotis: 20 cm
  • skersmuo: 76 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti: 14 kg
  • prisukti: 11 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti
  • prisukti

katalogo numeris: 05.029.SN

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

gaminio lapas
ZANO - dviračiams pritaikyti stovai

draugiškas dviračiams

Produkto aprašymas

ZANO žaisminga forma - tai bandymas išsivaduoti iš monotoniškos ir pažįstamos mažosios miesto architektūros suvaržymų. Dėl akį traukiančio dizaino dažnai galima pakeisti visos erdvės įvaizdį. Tikrasis dizainas slypi detalėse. Puikus "Omega" dviračių stovas puikiai patvirtina šį principą. Šis modelis yra vienas iš modernios šeimos modelių, pasižyminčių originalumu, įdomiu dizainu ir geriausių šiuolaikinės architektūros technologijų panaudojimu. Dviračių stovo "Orbis" išraiškingumas ypač atsiskleidžia jo originalioje formoje, kurioje apskritimo forma derinama su subtiliu dviejų plieninių vamzdžių pagrindu. "Zano" dviračių stovas yra patogus ir saugus pagrindas bet kokio tipo ar dydžio miesto dviračiui pritvirtinti. Be to, juo vienu metu galima tvirtinti net dvi vienabėges transporto priemones. "Omega" dviračių stovą galima įsigyti iš nerūdijančio ir juodo plieno. Jį taip pat galima dažyti bet kuria pasirinkta spalva iš standartinės RAL gamos. ZANO dviračių stovas puikiai papildys minimalistinio ir modernaus dizaino tendencijomis paremtas erdves.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno stovai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtinga forma be nereikalingų ornamentų.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Į asortimentą įeina eilių stovai, dviračių stovai ir U formos "Sheffield" dviračių stovai. "Zano" dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

" ZANO" yra ne tik prekybos tarpininkė. Iš tiesų, būdami mažosios architektūros gamintojais, galime patenkinti klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus