Ryklio dviračių stovas 05.028

Modernus miesto dviračių stovas iš nerūdijančio plieno dviem dviračiams
"Shark city" dviračių stovas | RAL 9005 spalva
Modernus dviračių stovas 05.028

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • plieninis vamzdis: 48 mm

Matmenys: rodyti paslėpti

  • ilgis: 131 cm
  • aukštis: 90 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti
  • prisukti

katalogo numeris: 05.028.SN

Paklauskite šio produkto:office@zano.pl+48 12 200 20 53

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

gaminio lapas
ZANO - dviračiams pritaikyti stovai

draugiškas dviračiams

Produkto aprašymas

Minimalizmas, funkcionalumas ir neįprastas dizainas - tai akivaizdūs mažosios ateities architektūros bruožai. Šis principas akivaizdus šiuolaikinių dviračių stovų atveju. Kadangi jie yra neabejotinai daugiafunkciniai elementai, jiems būtinas ne tik praktiškumas, paprastas naudojimas ir ilgaamžiškumas, bet ir nepriekaištinga estetika. "Shark 05.028" dviračių stovas pasižymi visomis naujausių technologijų ir dizaino savybėmis. Jis traukia akį originalia, tačiau supaprastinta forma, pagrįsta apskritimo formos lanku. Jame galima saugiai ir patogiai pastatyti iki dviejų vienvėžių transporto priemonių. "Shark 05.028" dviračių stovas pagamintas iš dviejų rūšių plieno. pagamintas iš dviejų rūšių plieno - juodo ir nerūdijančio. Tai užtikrina puikią viso modelio kokybę, ilgaamžiškumą ir stabilumą. ZANO dviračių stovas neabejotinai taps puikiu modernių ir originalių miesto erdvių, kuriose vertinamas grožis, papildymu. ir naudingumas...

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno stovai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtinga forma be nereikalingų ornamentų.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Į asortimentą įeina eilių stovai, dviračių stovai ir U formos "Sheffield" dviračių stovai. "Zano" dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

" ZANO" yra ne tik prekybos tarpininkė. Iš tiesų, būdami mažosios architektūros gamintojais, galime patenkinti klientų lūkesčius ir atitinkamai pritaikyti savo dizainą jūsų individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus