Įgyvendinimas

Inovacijos...

Miesto salonas Kielcuose - realizacija ZANO

"Urban Living Room" - tai moderni modulinė viešųjų erdvių kūrimo sistema. Jį sudaro naujoviškų baldų rinkinys, sukurtas siekiant mėgautis funkcionalumu ir originaliu dizainu. Pagrindinė projekto prielaida - moduliškumas, suteikiantis galimybę laisvai ir neribotai tvarkyti bet kurią viešojo naudojimo sritį.

Istorija...

Kielcų turgaus aikštė

Projektas "Miesto salonas" buvo sukurtas siekiant atgaivinti Kielcų turgų. Svarbiausia idėja buvo į anksčiau be augmenijos buvusią erdvę įnešti miesto žalumos elementų ir sukurti gyventojams draugišką vietą. Susitikimų, integracijos ir poilsio vieta. Specialios viešosios konsultacijos leido suderinti bendrus Kielcų gyventojų lūkesčius su konkrečiais įgyvendinimo planais. Galiausiai buvo sukurta moderni visuomeninės paskirties erdvė, pagrįsta žalumos ir šiuolaikinių mažosios miesto architektūros technologijų deriniu.

Funkcijos...

ZANO miesto salono įgyvendinimas Kielcuose

Pagrindinis miesto poilsio kambario vaidmuo - sutelkti, socializuoti ir integruoti tam tikro miesto gyventojus modernioje erdvėje, atviroje ryšiui su gamta. Todėl visų saloną sudarančių elementų dizainas tiesiogiai susijęs su įvairia augmenija. Vazonų grupė atlieka ne tik įprastą dekoratyvinę funkciją, bet ir organizuoja medžius projekto erdvėje, o kartu yra modernių miesto fotelių ir kitų svetainės elementų priekabos pagrindas. Integruotas atskirų miesto baldų išdėstymas leidžia naudotojams artimai, bet nepastebimai bendrauti, atsipalaiduoti, žaisti ir bendrauti su gamta centrinėje miesto dalyje, kuri anksčiau buvo neprieinama augmenijai.

Funkcionalumas ...

Miesto parodų salono įgyvendinimas Kielcuose

"Urban Living Room" neabejotinai yra funkcionalus dizainas. Jei reikia atlaisvinti erdvę, ši konstrukcija gali lengvai pakeisti savo padėtį. Puoduose yra paslėptos europadėklo dydžio ertmės, į kurias galima įvažiuoti krautuvu arba padėklų krautuvu ir lengvai perkelti krovinį. Elementai gabenami kranu ir (arba) keltuvu. Vazonų viduje įrengti specialūs inkarai medžių šaknims stabilizuoti, kuriais taip pat galima pakelti visą konstrukciją. Kai puodai pastatomi į numatytą vietą, nerūdijančio plieno išorinis korpusas nuleidžiamas ir visiškai apsaugo baldus nuo pasislinkimo. "Urban Lounge" modeliams nereikia pamatų, todėl juos galima naudoti bet kurioje viešoje erdvėje.

Universalumas...

Kielcų turgaus atgaivinimas

"Urban Lounge" galima pritaikyti bet kurioje viešojoje erdvėje. Ši konstrukcija ypač rekomenduojama visiškai užstatytose teritorijose, kuriose nėra galimybės keisti žemės struktūros. "Urban Lounge" galima sukurti iš vieno vazono, prie kurio galima pritvirtinti 4 kraštovaizdžio elementus. Todėl dėl modulinės konstrukcijos salono dizainas gali būti tobulinamas beveik neribotai. Vienintelis apribojimas - turima erdvė. Todėl kiekvieną sezoną esamą aplinką galima papildyti naujais miesto baldais.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai