"Groove Bench" suoliukas Krokuvos fabriko centre

Mažoji miestų architektūra ir jos realizavimas glaudžiai susijęs su madingiausių prekybos centrų dizainu. Naujovės ir maksimalus funkcionalumas yra absoliutus šių vietų prioritetas. Todėl nenuostabu, kad mūsų puikus "Groove Bench" modelis buvo pasirinktas papuošti naujausią "Factory" prekybos centrą Krokuvoje. Pateikto projekto medžiagos, t. y. polimerbetonis, nerūdijantis plienas ir juodas plienas, puikiai dera prie modernios prekybos centro architektūros, užtikrindamos visos konstrukcijos tvirtumą, ilgaamžiškumą ir stabilumą. Be to, dėl originalios "Groove Bench" formos, leidžiančios įgyvendinti beveik neribotas dizaino koncepcijas, šis modelis neabejotinai išsiskiria Lenkijos dizaino rinkoje.

segmentinio griovelio suoliukasbetoninių griovelių suoliukasnerūdijančio plieno griovelių suoliukasnerūdijančio plieno griovelių suoliukas prekybos centruimodulinis nerūdijančio plieno suolassegmentinis galerijos suolasnerūdijančio plieno griovelių suoliukasnerūdijančio plieno griovelių suoliukasnerūdijančio plieno modulinis suolasnerūdijančio plieno griovelių suolainerūdijančio plieno griovelių suoliukassegmentinio griovelio suoliukas

Gdynės dizaino dienos

Gdynės dizaino dienos - tai kasmetinis festivalis, kuriame per edukacinius ir kultūrinius renginius bei kokybiškas pramogas Gdynės gyventojams ir svečiams propaguojamas dizaino fenomenas, taip pat kuriama kūrybinio verslo bendruomenė: dizaineriai, verslininkai ir gamintojai.

Šių metų festivalyje buvo pristatytas GROOVE suoliukas.

Groove suoliukas, Gdynės dizaino dienosSuoliukas su grioveliu, patogus, modernus, originalusgriovelių suoliukas, universalus, konfigūruojamassuoliukas su grioveliais, modulinis, modernus, išradingasGroove suoliukas, poilsis, komfortas"Groove" suoliukas, ilgaamžiai modernūs miesto baldai "Groovegriovelių suoliukas, daugiafunkciniai, universalūs miesto baldai"Groove" suoliukas pristatytas Gdynės "Dizaino dienų" festivalyje"Groove" suoliukas pristatytas Gdynės "Dizaino dienų" festivalyje"Groove" suoliukas pristatytas Gdynės "Dizaino dienų" festivalyje"Groove" suoliukas pristatytas Gdynės "Dizaino dienų" festivalyje

Lodzės dizaino festivalis

"Łódź Desgin" propaguoja dizainą plačiąja prasme - festivalyje nagrinėjama architektūra, funkcinė forma, grafika ir mada. Šių metų parodos tikslas buvo pristatyti dabartines tarptautinio dizaino tendencijas, lyginant jas su Lenkijos realijomis.

Miesto erdvė

Speciali paroda "Pokalbiai prie stalo

Susisiekite su
Privatumo nustatymai