"Groove" suoliukas pagamintas iš aukštos kokybės "Elecrete" architektūrinio betono, pasižyminčio labai aukštais techniniais parametrais.

Suoliukas tinka naudoti patalpose ir lauke (impregnuotas), jis pagamintas iš aukštos kokybės cementinių mišinių, kvarco užpildų, plastifikatorių ir naujausios kartos polimerų, sutvirtintų 12 mm stiklo pluoštu HP 62/4. Mišinys, iš kurio pagamintas suolas, pasižymi padidintu atsparumu gniuždymui ir lenkimui - jie atsparūs šalčiui ir vandeniui, padidintas atsparumas dilimui, papildomai impregnuotas paviršius.

Palyginti su paruoštu betonu B30, jų gniuždymo stipris padidėja 3-4 kartus, todėl galima gaminti tokius plonus elementus išlaikant optimalius stiprumo parametrus.

Betonas B30
Stipris gniuždant Rc [MPa]30
Tempiamasis stipris lenkiant Rg [MPa] 2-42-4
Tempiamasis stipris dalijantis Rr [MPa] 1,5-21,5-2
Atsparumas dilimui [cm]0,6
Įsisavinamumas [cm]4-8

Spalvos

"Elecrete" (sėdynė ir ratas) - Galimos 4 pagrindinės spalvos .
Nerūdijantis plienas (kojos) - satininė apdaila.
Juodas plienas (kojos) - dažomas bet kuria RAL spalva.
Be to,yra galimybė suolus dažyti specialiais dažais kartu su impregnantu daugeliu papildomų spalvų, įskaitant maždaug 10 % ir maždaug 50 % skaidrią betono spalvą pagal poreikį.

* - Elementų sudėtyje yra kvarco, kuris yra natūrali medžiaga ir gali turėti nedidelį procentą geležies oksido priemaišų, todėl paviršiuje gali atsirasti rūdžių. Tai neturi įtakos gaminio kokybei ir yra nereikšmingas reiškinys, kurio mes negalime kontroliuoti. Skirtingų partijų spalva gali šiek tiek skirtis dėl nevienodų gamyboje naudojamų žaliavų parametrų.

Suoliuko GROOVE premjera įvyko 2010 m. birželio mėn. tarptautiniame dizaino festivalyje "Gdynia DesignDay".
Projektas buvo labai šiltai sutiktas, o kartu pasitarnavo ir poilsio ieškantiems praeiviams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai