Orbitinis suoliukas 02.450.3

Stilinga mažoji architektūra.

Modulinis suoliukas Orbit 02.450.3

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • mediena: Europos spygliuočių arba egzotinė
 • anglinis arba nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 90 cm
 • ilgis: 90 cm
 • aukštis: 42 cm

Weight: rodyti paslėpti

 • 70 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena
 • Europos kilmės kietmedis
 • aliejuota egzotinė mediena
 • aukščiausios kokybės egzotinė mediena

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Suoliukas "Orbit", pažymėtas numeriu 02.450.3, yra dar vienas ZANO dizainas iš linijos "Orbit". Šis suoliukas iš kitų išsiskiria tuo, kad yra modulinis. Dėl šio modernaus sprendimo riba tampa tik jūsų fantazija - suolus galima derinti bet kokiais deriniais, kad jie geriausiai atitiktų jūsų poreikius. Tačiau suoliukas "Orbit 02.450.3" - tai ne tik kūrybiškas būdas sukurti miesto ir biuro erdvę, bet ir solidus darbo rezultatas. Moduliniame suole "Orbit" derinamas modernus dizainas ir aukščiausios klasės medžiagos.

Galima rinktis juodą plieną ir nerūdijantį plieną. Be to, plieną galima dažyti bet kuria RAL spalva, todėl suolelio išvaizda ir spalvos gali būti labai žaismingos. Klientas taip pat gali nuspręsti, ar gaminant suolą bus naudojama egzotinė mediena. Pristatomas suoliukas praturtins bet kokį interjerą ir neabejotinai paįvairins viešąją erdvę, nes suoliukas " Orbit 02.450.3 " gali veikti kaip laisvai stovintis suoliukas arba gali būti pritvirtintas prie žemės naudojant išplečiamus kištukus.

Šis " Orbit" linijos modelis yra visiškai suderinamas su kitais: " Orbit" suoliuku 02.450.1 ir " Orbit" suoliuku 02.450.2. Juos galima sujungti, kaip parodyta nuotraukose. Neįprastas dizainas ir modernus požiūris į mažosios architektūros kūrimą kalba patys už save.

"Orbit" - tai modulinių suolų ir vazonų linija, kuriuos galima derinti į įvairias kompozicijas, o tai labai pagerina erdvės, kurioje jie stovi, išvaizdą. Dėl įdomaus dizaino ir tvirtos suolų koncepcijos " Orbit" serijos baldai yra daugiafunkciniai. Jie puikiai derės tiek šiuolaikinėse miesto erdvėse, tiek biurų pastatų ar prekybos centrų interjeruose. Dėl savo konstrukcijos jie gali būti statomi lygiagrečiai sienoms, patalpų kampuose arba jungiami į kompozicijas, pavyzdžiui, apskritimus ar pusrutulius. Gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės plienas ir mediena užtikrina " Orbit" suolų ilgaamžiškumą ir gražią išvaizdą.

Orbit vazonai. Mūsų pasiūloje yra trijų tipų moduliniai vazonai, kuriuos galima derinti tarpusavyje ir kurie skiriasi pagrindo forma: vazonas su lanko formos pagrindu, žemas kvadratinis vazonas ir aukštas kvadratinis vazonas.

ORBIT suoliukai yra trijų variantų: kairės arkos, dešinės arkos ir suoliuko su kvadratiniu pagrindu, kuriuos, kaip modulinius elementus, galima laisvai derinti tarpusavyje ir kurti įvairias konfigūracijas.

Kompozicijų pavyzdžiai

Kiekvieną iš suolų ir sėdynių galima derinti tarpusavyje į bet kokią
kompoziciją. Suoliukai ir sėdynės taip pat gali būti
kaip laisvai stovintys objektai.

"Orbit" serijos miesto vazonai ir suolai"Orbit city furniture" | sėdimieji baldai verslo zonaiOrbit serija | ZANO miesto baldaiOrbitinis stendas 02.450.1Modulinis suoliukas Orbit 02.450.2

Orbitinė linija

Orbit linija - tai modulinių suoliukų ir vazonų kolekcija, kuriuos galima sujungti į įvairias kompozicijas ir sukurti įdomius erdvės dizaino elementus. Dėl savo universalumo šios serijos elementai gali būti naudojami tiek kompaktiškoms sėdimųjų vietų saloms, tiek laisvai išsklaidytoms kompozicijoms didesnėse aikštėse formuoti.

Mūsų suoliukai

Mūsų asortimentą sudaro dešimtys įvairių stilių suoliukų modelių. Be standartinių suolų su atlošu, taip pat gaminame suolus be atlošo, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai parko suoliukai, gatvės suoliukai, galerijos suoliukai ir biuro suoliukai.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Iš tikrųjų, kaipgatvės baldų gamintojas, turime galimybę patenkinti savo klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai