Orbitinis gėlių vazonas 06.450.4

Stilinga mažoji architektūra.

ZANO orbitinis puodas iš juodo plieno
ZANO orbitinis puodas iš nerūdijančio plieno

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 90 cm
  • aukštis: 41 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • laisvai pastatomas
  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Orbit" vazonas - dar vienas " Orbit" miesto baldų šeimos papildymas.

Šis
vazonastinka tiek pastatų viduje, tiek atvirose erdvėse, todėl bet kokiai aplinkai suteiks unikalaus, modernaus charakterio. Rekomenduojamas mažesniems medžiams ar įvairioms augalų kompozicijoms paryškinti.

"Orbit" - tai modulinių suolų ir vazonų linija, kuriuos galima derinti į įvairias kompozicijas, o tai labai pagerina erdvės, kurioje jie stovi, išvaizdą. Dėl įdomaus dizaino ir tvirtos suolų koncepcijos " Orbit" serijos baldai yra daugiafunkciniai. Jie puikiai derės tiek šiuolaikinėse miesto erdvėse, tiek biurų pastatų ar prekybos centrų interjeruose. Dėl savo konstrukcijos jie gali būti statomi lygiagrečiai sienoms, patalpų kampuose arba jungiami į kompozicijas, pavyzdžiui, apskritimus ar pusrutulius. Gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės plienas ir mediena užtikrina " Orbit" suolų ilgaamžiškumą ir gražią išvaizdą.

Orbit vazonai. Mūsų pasiūloje yra trijų tipų moduliniai vazonai, kuriuos galima derinti tarpusavyje ir kurie skiriasi pagrindo forma: vazonas su lanko formos pagrindu, žemas kvadratinis vazonas ir aukštas kvadratinis vazonas.

ORBIT suoliukai yra trijų variantų: kairės arkos, dešinės arkos ir suoliuko su kvadratiniu pagrindu, kuriuos, kaip modulinius elementus, galima laisvai derinti tarpusavyje ir kurti įvairias konfigūracijas.

Kompozicijų pavyzdžiai

Kiekvieną iš suolų ir sėdynių galima derinti tarpusavyje į bet kokią
kompoziciją. Suoliukai ir sėdynės taip pat gali būti
kaip laisvai stovintys objektai.

"Orbit" serijos miesto vazonai ir suolai"Orbit city furniture" | sėdimieji baldai verslo zonaiOrbit serija | ZANO miesto baldaiOrbitinis stendas 02.450.1Modulinis suoliukas Orbit 02.450.2

Orbitinė linija

Orbit linija - tai modulinių suoliukų ir vazonų kolekcija, kuriuos galima sujungti į įvairias kompozicijas ir sukurti įdomius erdvės dizaino elementus. Dėl savo universalumo šios serijos elementai gali būti naudojami tiek kompaktiškoms sėdimųjų vietų saloms, tiek laisvai išsklaidytoms kompozicijoms didesnėse aikštėse formuoti.

Mūsų suoliukai

Mūsų asortimentą sudaro dešimtys įvairių stilių suoliukų modelių. Be standartinių suolų su atlošu, taip pat gaminame suolus be atlošo, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai parko suoliukai, gatvės suoliukai, galerijos suoliukai ir biuro suoliukai.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Iš tikrųjų, kaipgatvės baldų gamintojas, turime galimybę patenkinti savo klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai