Orbitinis suoliukas 02.450.2

Stilinga mažoji architektūra.

Modernūs miesto suoliukai | Modulinė konstrukcija - galimybė derinti suoliukus
Modulinis suoliukas Orbit 02.450.2
Bet kokios konfigūracijos moduliniai suolai
Moduliniai miesto baldai, suoliukai, gėlių vazonai, šiukšliadėžės

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • anglinis arba nerūdijantis plienas
 • mediena

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 90 cm
 • ilgis: 90 cm
 • aukštis: 42 cm

Weight: rodyti paslėpti

 • 75 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė: rodyti paslėpti

 • Europos spygliuočių mediena
 • Europos kilmės kietmedis
 • aliejuota egzotinė mediena
 • aukščiausios kokybės egzotinė mediena

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Suoliukas "Orbit 02.450.2" yra mūsų katalogo naujovė. Pagrindinis jos privalumas - modulinė struktūra, leidžianti atskirus elementus jungti į įvairias kompozicijas, suteikiančias modernaus charakterio bet kokiai erdvei, kurioje jie atsiduria.

Suoliukas gaminamas iš medžio ir plieno - klientas pats nusprendžia, kokios rūšies medieną (vietinę ar egzotinę, pvz., sapeli ir iroko) ir plieną naudoti gaminyje. Siūlome aukščiausios kokybės nerūdijantį ir juodąplieną, kurį galima dažyti bet kuria RAL spalva. Dėl originalios formos ir dizaino suolas yra ne tik išvaizdos, bet ir funkcionalumo privalumas. Visą komplektą sudaro du moduliai - dešinysis, parodytas nuotraukoje, ir kairysis, pažymėtas numeriu 02.450.1. Moduliai gali būti sujungti į apskritimus ir pusrutulius arba kaip atskiri baldai, kuriuos galima stumdyti lygiagrečiai sienoms ir statyti kambarių kampuose. "Orbit 02.450.2" tinka tiek atviroms erdvėms, tiek moderniems interjerams. Jis gali veikti kaip laisvai pastatomas modelis, bet taip pat gali būti tvirtinamas prie grindų naudojant sieninius kištukus.

"Orbit" - tai modulinių suolų ir vazonų linija, kuriuos galima derinti į įvairias kompozicijas, o tai labai pagerina erdvės, kurioje jie stovi, išvaizdą. Dėl įdomaus dizaino ir tvirtos suolų koncepcijos " Orbit" serijos baldai yra daugiafunkciniai. Jie puikiai derės tiek šiuolaikinėse miesto erdvėse, tiek biurų pastatų ar prekybos centrų interjeruose. Dėl savo konstrukcijos jie gali būti statomi lygiagrečiai sienoms, patalpų kampuose arba jungiami į kompozicijas, pavyzdžiui, apskritimus ar pusrutulius. Gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės plienas ir mediena užtikrina " Orbit" suolų ilgaamžiškumą ir gražią išvaizdą.

Orbit vazonai. Mūsų pasiūloje yra trijų tipų moduliniai vazonai, kuriuos galima derinti tarpusavyje ir kurie skiriasi pagrindo forma: vazonas su lanko formos pagrindu, žemas kvadratinis vazonas ir aukštas kvadratinis vazonas.

ORBIT suoliukai yra trijų variantų: kairės arkos, dešinės arkos ir suoliuko su kvadratiniu pagrindu, kuriuos, kaip modulinius elementus, galima laisvai derinti tarpusavyje ir kurti įvairias konfigūracijas.

Kompozicijų pavyzdžiai

Kiekvieną iš suolų ir sėdynių galima derinti tarpusavyje į bet kokią
kompoziciją. Suoliukai ir sėdynės taip pat gali būti
kaip laisvai stovintys objektai.

"Orbit" serijos miesto vazonai ir suolai"Orbit city furniture" | sėdimieji baldai verslo zonaiOrbit serija | ZANO miesto baldaiOrbitinis stendas 02.450.1Modulinis suoliukas Orbit 02.450.2

Orbitinė linija

Orbit linija - tai modulinių suoliukų ir vazonų kolekcija, kuriuos galima sujungti į įvairias kompozicijas ir sukurti įdomius erdvės dizaino elementus. Dėl savo universalumo šios serijos elementai gali būti naudojami tiek kompaktiškoms sėdimųjų vietų saloms, tiek laisvai išsklaidytoms kompozicijoms didesnėse aikštėse formuoti.

Mūsų suoliukai

Mūsų asortimentą sudaro dešimtys įvairių stilių suoliukų modelių. Be standartinių suolų su atlošu, taip pat gaminame suolus be atlošo, dvipusius ar šešiakampius suolus. Tai parko suoliukai, gatvės suoliukai, galerijos suoliukai ir biuro suoliukai.

Gamintojas

ZANO nėra tik pardavėjas. Iš tikrųjų, kaipgatvės baldų gamintojas, turime galimybę patenkinti savo klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai