"Forte" pjedestalas 01.058

Stilinga mažoji architektūra.

ketaus miesto stulpai
Retro stiliaus ketaus stulpeliai
01.058 pareigybė

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • ketaus

Matmenys: rodyti paslėpti

 • aukštis nuo žemės paviršiaus: 70 cm
 • aukštis su tvirtinimo sekcija: 140 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • įbetonuoti

Ausys grandinei tvirtinti: rodyti paslėpti

 • ne
 • 1 grandinėlės tvirtinimas (dvipusis)
 • 1 grandinės montavimas (galutinis)
 • 2 grandinėlių tvirtinimas (dvipusis)
 • 2 grandinių tvirtinimas (galutinis)

Tvoros laikikliai: rodyti paslėpti

 • vienpusis
 • dvipusis
 • ne

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Atsisiuntimai

gaminio lapas

Modelio aprašymas

Originalus "Forte" posto modelis, stebinantis įdomiu dizainu ir apdaila. Visiškai pagamintas iš ketaus, jis puikiai dera su retro stiliumi, todėl tinka visose vietose, kur yra istorinių miesto pastatų. Pavyzdžiu gali būti tokios vietos kaip Planty Krokuvoje. Pateiktas modelis prie žemės tvirtinamas betoniniu pamatu. Jis gali būti trijų variantų: be ausų, kaip laisvai stovintis objektas (pvz., tvoros stulpas), su viena ausimi grandinei pritvirtinti arba su dviem rankenomis dviem grandinėms pritvirtinti. Vietoje grandinių taip pat galima montuoti plokščius strypus. 01.058 stulpas nėra labai aukštas - jo aukštis yra 70 cm. Todėl ji gali būti naudojama kaip dekoratyvinė žaliųjų plotų tvora. Stulpelį galima dažyti bet kuria RAL spalva. Taip pat galima rinktis iš trijų pagrindinių variantų: juodos matinės, tamsiai grafito ir tamsiai žalios spalvos. Jo neabejotinas privalumas - patraukli kaina.

Grandinės tvirtinimas prie stulpelio

Parduodami dviejų tipų gatvių stulpelius jungiančios grandinės: Klasikinė grandinė Coral ir Dekoratyvinė grandinė Solid. Priklausomai nuo jūsų poreikių, yra penkios stulpelio su grandinėmis konfigūravimo galimybės. 1 galimybė - stulpelis be grandinių (numatytasis variantas), 2 galimybė - stulpelis su viena ausimi grandinei, 3 galimybė - stulpelis su dviem ausimis grandinei abiejose stulpelio pusėse, 4 galimybė - stulpelis su dvigubu grandinės tvirtinimu vienoje pusėje, 5 galimybė - stulpelis su dvigubu grandinės tvirtinimu abiejose stulpelio pusėse. Toliau pateiktoje iliustracijoje pavaizduotas " Bene" posto pavyzdys.

Šiuolaikinė linija

Šio asortimento modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kuriuos galima naudoti tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai