Klasikinė grandinė Coral 12.001

Stilinga mažoji architektūra.

Klasikinė plieninė grandininė tvora už teritorijos ribų

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinis plienas

Grandininės grandinės matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 68 mm
  • gylis: 8 mm
  • aukštis: 33 mm

Weight: rodyti paslėpti

  • 1 kg

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

Paprasta plieninė grandinė, skirta sujungti tinkamai pritaikytus tvoros stulpelius. Nesudėtingas dizainas tinka bet kokio pobūdžio miesto gatvėms. Ji gali apsaugoti ir atskirti šaligatvius nuo važiuojamosios dalies, automobilių stovėjimo aikštelės ar vejos.

Grandinės tvirtinimas prie stulpelio

Parduodami dviejų tipų gatvių stulpelius jungiančios grandinės: Klasikinė grandinė Coral ir Dekoratyvinė grandinė Solid. Priklausomai nuo jūsų poreikių, yra penkios stulpelio su grandinėmis konfigūravimo galimybės. 1 galimybė - stulpelis be grandinių (numatytasis variantas), 2 galimybė - stulpelis su viena ausimi grandinei, 3 galimybė - stulpelis su dviem ausimis grandinei abiejose stulpelio pusėse, 4 galimybė - stulpelis su dvigubu grandinės tvirtinimu vienoje pusėje, 5 galimybė - stulpelis su dvigubu grandinės tvirtinimu abiejose stulpelio pusėse. Toliau pateiktoje iliustracijoje pavaizduotas " Bene" posto pavyzdys.

Šiuolaikinė linija

Šio asortimento modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kuriuos galima naudoti tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai