Dviračių zona

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte nurodytus kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš skirtingų medžiagų ir dizaino variantų, o pateiktos kainos apskaičiuojamos pagal pasirinktus variantus.

Dviračių zona

Dviračių infrastruktūra šiandien yra būtinas miesto erdvės elementas, nes grįžta aktyvaus laisvalaikio mada. Džiaugiamės, kad miestų centruose ir pakraščiuose tiesiama daug naujų dviračių takų, kurie dar labiau skatina ir motyvuoja žmones atsipalaiduoti ant dviejų ratų. Bendrovė "Zano", atsižvelgdama į jūsų lūkesčius, taip pat kuria infrastruktūrą, susijusią su važiavimu dviračiais, ypač stato ir įrengia lydinčiąją infrastruktūrą, t. y. atramas, degalines, dviračių stogines ir kitus įrenginius, reikalingus saugiam ir patogiam važiavimui suprojektuotais dviračių takais užtikrinti.

Dviračių infrastruktūros elementų gamintojas

"Zano" siūlomi dviračių infrastruktūros elementai - tai funkcionalumo, patvarumo ir stilingo dizaino derinys. Šiuolaikinis gaminių dizainas ir estetika leidžia šiuos mažosios architektūros elementus naudoti beveik bet kokioje aplinkoje. Tinkamai pritaikyti prie miesto erdvės pobūdžio, dviračių transporto elementai bus jos privalumas ne tik praktiniu, bet ir estetiniu aspektu, o kartu leis saugiai pravažiuoti ir pastatyti dviratį.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai