Kangu dviračių plovykla ir remonto stotis 18.004.5

Stilinga mažoji architektūra

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • anglinis plienas (s235jr)
 • nerūdijantis plienas (1.4301)

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 56 cm
 • aukštis: 132 cm
 • gylis: 98 cm

Weight: rodyti paslėpti

 • 70 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Logotipas: rodyti paslėpti

 • ne
 • ėsdintas nerūdijantis plienas
 • supjaustyti plienu
 • lipdukas

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Atsisiuntimai

gaminio lapas

Modelio aprašymas

Konstrukcija suvirinta ir prisukta varžtais iš 5 mm, 3 mm, 1,5 mm storio anglinio plieno, cinkuoto ir dažyto milteliniu būdu. RAL paletės arba tik iš nerūdijančiojo plieno 1.4301 šlifuoto. Stoties viršuje yra dviračio stovas - du 4,2 x 2,6 cm ilgio 45 cm ilgio nerūdijančio plieno vamzdžiai. Galinėje stoties dalyje yra dviračių stovas, pagamintas iš 14 mm skersmens nerūdijančio plieno strypų. Visos šepetėlių jungtys (kabeliai), kurios yra stoties dalis, pagamintos iš nerūdijančio plieno. Pagrindinėje versijoje stotelėje yra šepečių ir įrankių rinkinys dviračiui plauti ir laikmačio mygtukas, kurį paspaudus įjungiamas vanduo. Be to, stotelėje gali būti įrengtas laikmatis, skirtas vandens buteliams pripildyti.


 • Visi kraštovaizdžio elementai turi būti tinkamai įtvirtinti pagal gamintojo technines instrukcijas. Gamintojas neatsako už žalą, atsiradusią dėl neatsargaus naudojimo ar instrukcijų nesilaikymo.

"Kangu", dviračių remonto stotyje yra įrankių, reikalingų jūsų dviračiui remontuoti.

Galime pagaminti Kangusu jūsų LOGO

Galime pagaminti Kangu su bet kokiu įrašu, išpjautu į dizainą. Kaip matyti iš toliau pateiktų realizacijų, galime uždėti jūsų įmonės logotipą arba trumpą užrašą. Norėdami pateikti tokį užsakymą, prie el. laiško paprasčiausiai pridėkite redaguojamą kreivių failą (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Remonto stotis su papildomu dviračių stovu

"Kangu" remonto stotis gali būti pagaminta iš nerūdijančiojo plieno arba iš milteliniu būdu dažyto anglies plieno, pasirinktos spalvos. Pasirinktinai Kangu stotyje galima įrengti vieną dviračių stovą.

Kangu pasirinktinė versija su dviračio stovu

Saugos zona - stoties tvirtinimas

Įrengiant remonto stotį reikia atsižvelgti į tai, kiek vietos reikia, kad stotis tinkamai veiktų. Erdvė priklauso nuo to, ar stoties gale yra papildomas dviračių laikiklis. Pirmoje nuotraukoje pavaizduota stotis be stovo, antroje nuotraukoje - stotis su stovu.

Kangu stotis be papildomo dviračių laikiklio

Kangu stotelė su integruotu stovu papildomam dviračiui

Kangu remonto stoties vizualizacijos

Toliau pateiktose dviračių remonto stotyse parodyta, kaip taisant dviratį jis tvirtinamas. Pagrindinis variantas - nerūdijančio plieno laikikliai stoties viršuje. Pasirinktinai stoties gale galima įrengti dviračių laikiklį. Anglinio plieno stotis gali būti dažoma bet kuria kliento nurodyta RAL spalva. Stotyje išpjautas užrašas taip pat gali būti asmeninis. Pavadinimą "Kangu" galima pakeisti bet kokiu grafiniu ženklu, logotipu ar užrašu.

Realizacijos

Toliau pateikiamos nerūdijančio plieno ir dažyto anglinio plieno remonto stočių realizacijos. Stotys personalizuojamos išpjaunant konstrukcijoje logotipą ir priklijuojant stoties naudojimo instrukcijas.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Siūlome eilių stovus, dviračių stovus ir U formos Sheffield tipo dviračių stovus. ZANO dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus