"Kangu" dviračių remonto stotis 18.004.3

Stilinga mažoji architektūra

Kangu dviračių remonto stotis su pompa ir įrankiais
Miesto dviračių remonto stotys su pompa ir įrankiais
KANGU dviračių remonto stotis
Gatvės dviračių stotelė su dviračių remonto pompa
Kangu 18.004.3 plieninė dviračių remonto stotis

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

 • anglinis plienas (s235jr)
 • nerūdijantis plienas (1.4301)

Matmenys: rodyti paslėpti

 • plotis: 58 cm
 • aukštis: 132 cm
 • gylis: 95 cm

Weight: rodyti paslėpti

 • 55 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

 • prisukti

Logotipas: rodyti paslėpti

 • ne
 • ėsdintas nerūdijantis plienas
 • supjaustyti plienu
 • lipdukas

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

KANGU dviračių remonto stotis - tai miesto žemėlapyje pažymėtas taškas, kuriame galima suremontuoti dviratį arba patikrinti jo būklę. Jame yra pompa ratams pripūsti, taip pat dviračių stovas, ant kurio galima stabiliai pastatyti dviratį, kol jis remontuojamas. Remonto stotyje taip pat yra įrankių, kuriais galima atlikti smulkius remonto darbus, pavyzdžiui, pakeisti vidinį vamzdį arba sumontuoti naują grandinę. Dviračių remonto stotis naudinga visiems dviračių sporto entuziastams, nes joje galima greitai ir lengvai suremontuoti dviratį nesilankant dviračių servise.

"Kangu", dviračių remonto stotyje yra įrankių, reikalingų jūsų dviračiui remontuoti.

Galime pagaminti Kangusu jūsų LOGO

Galime pagaminti Kangu su bet kokiu įrašu, išpjautu į dizainą. Kaip matyti iš toliau pateiktų realizacijų, galime uždėti jūsų įmonės logotipą arba trumpą užrašą. Norėdami pateikti tokį užsakymą, prie el. laiško paprasčiausiai pridėkite redaguojamą kreivių failą (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Remonto stotis su papildomu dviračių stovu

"Kangu" remonto stotis gali būti pagaminta iš nerūdijančiojo plieno arba iš milteliniu būdu dažyto anglies plieno, pasirinktos spalvos. Pasirinktinai Kangu stotyje galima įrengti vieną dviračių stovą.

Kangu pasirinktinė versija su dviračio stovu

Saugos zona - stoties tvirtinimas

Įrengiant remonto stotį reikia atsižvelgti į tai, kiek vietos reikia, kad stotis tinkamai veiktų. Erdvė priklauso nuo to, ar stoties gale yra papildomas dviračių laikiklis. Pirmoje nuotraukoje pavaizduota stotis be stovo, antroje nuotraukoje - stotis su stovu.

Kangu stotis be papildomo dviračių laikiklio

Kangu stotelė su integruotu stovu papildomam dviračiui

Kangu remonto stoties vizualizacijos

Toliau pateiktose dviračių remonto stotyse parodyta, kaip taisant dviratį jis tvirtinamas. Pagrindinis variantas - nerūdijančio plieno laikikliai stoties viršuje. Pasirinktinai stoties gale galima įrengti dviračių laikiklį. Anglinio plieno stotis gali būti dažoma bet kuria kliento nurodyta RAL spalva. Stotyje išpjautas užrašas taip pat gali būti asmeninis. Pavadinimą "Kangu" galima pakeisti bet kokiu grafiniu ženklu, logotipu ar užrašu.

Realizacijos

Toliau pateikiamos nerūdijančio plieno ir dažyto anglinio plieno remonto stočių realizacijos. Stotys personalizuojamos išpjaunant konstrukcijoje logotipą ir priklijuojant stoties naudojimo instrukcijas.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtingu tvirtumu.

Mūsų dviračių stovai

Mūsų dviračių laikikliai sukurti atsižvelgiant į visų vienatūrių mėgėjų patogumą ir saugumą. Siūlome eilių stovus, dviračių stovus ir U formos Sheffield tipo dviračių stovus. ZANO dviračių laikikliai pasižymi paprastomis funkcijomis, kurios sumažina galimybę pavogti dviračius.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus