C bloko sėdynė 02.451.1

Stilinga mažoji architektūra.

Minimalistinis miesto fotelis C BLOCK miesto erdvėje
ZANO - sillón urbano con una base de hormigón arquitectónico
Urbanistinis fotelis ant betoninio pagrindo su nerūdijančio plieno atlošu
ZANO miesto fotelis - puikus modernios miesto erdvės papildymas
Architektūrinis betoninis miesto fotelis - matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • anglinis plienas
  • architektūrinis betonas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 49 cm
  • ilgis: 70 cm
  • aukštis: 86 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 160 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė ir atlošas: rodyti paslėpti

  • anglinis plienas (s235Jr)

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • laisvai pastatomas

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Viena iš dažniausiai miesto kraštovaizdžio formavimui naudojamų medžiagų yra nerūdijantis plienas. Tai ilgaamžė ir elegantiška medžiaga, iš kurios galima spręsti apie apdirbimo kokybę ir dizaino estetiką.

Tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja architektūrinis betonas. Tai medžiaga, kuri taip pat pasižymi neįtikėtinu ilgaamžiškumu ir išlaiko estetines savybes - klasikinį paprastumą ir modernų minimalizmą. Architektūrinį betoną galima pamatyti ir kituose ZANO gaminiuose: "Trigono" suole ir betoninėje sėdynėje. Naujausias mūsų projektas - miesto fotelis su architektūrinio betono pagrindu. Klasikinį betono griežtumą ir šaltumą laužo atlošai, pagaminti iš 8 mm storio nerūdijančiojo plieno. Mūsų RAL spalvomis nudažyti atlošai gali pabrėžti fotelio eleganciją tamsesnėmis spalvomis arba atspindėti modernų miesto charakterį ir pagyvinti erdvę šviesesnėmis spalvomis.

"C BLOCK" fotelis idealiai tinka verslo centrams ir miesto erdvėms, kuriose dominuoja betoniniai pastatai. Su mūsų dizainu poilsio po atviru dangumi akimirka įgauna naują dimensiją! Atsisėskite į patogų fotelį ir atsikvėpkite grožėdamiesi miesto kraštovaizdžiu.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai visų pirma nerūdijančio plieno ir juodos spalvos suolai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtingomis formomis be nereikalingų ornamentų.

Mūsų suolai

Mūsų asortimente yra dešimtys įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ir šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai