Betoninės sėdimosios vietos 02.451

Stilinga mažoji architektūra.

Architektūrinis betono kubas 02.451
Betono kubas 02.451

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • architektūrinis betonas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 39 cm
  • ilgis: 39 cm
  • aukštis: 45 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 165 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • laisvai pastatomas

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

Architektūrinė betoninė sėdynė yra klasikinio dizaino, tinkanti bet kurioje erdvėje.

Sėdynė pagaminta iš architektūrinio betono, kurio stiprumas viršija 100 MPa (tai maždaug 3 kartus daugiau nei betono, iš kurio statomi tiltai). Galima rinktis iš 4 spalvų pagal betono spalvų lentelę. Be to, kubą galima nudažyti bet kokia spalva mažo padengimo dažais, t. y. įsiterpti į betono spalvą, išlaikant jo tekstūrą ir struktūrą - betonas nebus nudažytas.

Betoninis sėdimųjų baldų kubas padengtas specialiu impregnantu, kuris sumažina spalvos pasikeitimo tikimybę, o mišinys savaime valosi, t. y. veikiant lietui ir saulei nuo jo paviršiaus pašalinama dalis spalvos pokyčių ir nešvarumų.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai visų pirma nerūdijančio plieno ir juodos spalvos suolai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtingomis formomis be nereikalingų ornamentų.

Mūsų suolai

Mūsų asortimente yra dešimtys įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ir šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai