Atliekų dėžės

Keičiame jūsų aplinką

Naudinga informacija:

  • Pirmiau pateiktame meniu pasirinkite konstrukcinę medžiagą, vieną iš gaminio savybių arba vieną iš stiliaus linijų, kad pamatytumėte konkrečius kriterijus atitinkančius modelius.
  • Kai kuriuos mūsų gaminius galima rinktis iš įvairių medžiagų ir dizaino variantų.

Mūsų atliekų krepšiai

Šiukšliadėžės yra neatsiejama miesto aplinkos dalis. Niekam nereikia įtikinėti jų funkcionalumu. "ZANO" yra šiukšliadėžių gamintoja, turinti ilgametę gatvės baldų elementų projektavimo patirtį. Siūlome ir modernias šiukšlių dėžes, ir klasikinius krepšius. Visi jie gaminami skiriant daug dėmesio detalėms....

Metaliniai krepšeliai

Šiuo metu siūlome tik metalinius šiukšlių krepšius. Siūlome šiuos modelius: plieninius krepšius, nerūdijančio plieno krepšius ir ketaus krepšius. Siekiant suteikti papildomos estetinės vertės, pasirinktos konstrukcijos papildomai apdailinamos medinėmis lentomis.

Gatvių ir parkų šiukšliadėžės

Mūsų miesto šiukšliadėžės paprastai naudojamos kaip gatvių arba parkų šiukšliadėžės. Parkuose dažniausiai pasirenkami plieniniai ir plieniniai perforuoto metalo krepšiai. Kita vertus, moderniuose miestuose skirti nerūdijančio plieno krepšiai, priklausantys modernaus stiliaus linijai. Istoriniuose rajonuose primygtinai rekomenduojame stilingus retro krepšius. Nepriklausomai nuo pasirinktos serijos ir paskirties, visi ZANO krepšiai yra patikimos kokybės ir puikios estetikos garantija.....

Lauko krepšiai ir krepšiai su peleninėmis

Mūsų šiukšlių krepšiai pritaikyti naudoti kaip lauko krepšiai. Tinkamai apsaugotus juos galima naudoti net labai atšiauriomis oro sąlygomis. Praktiniais sumetimais krepšius su pelenine patartina statyti lauke. Krepšeliai be peleninės yra akivaizdus pasirinkimas, jei toje vietoje draudžiama rūkyti.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai