Porto krepšelis 03.093

Stilinga mažoji architektūra.

metaliniai krepšeliai ant stulpo

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Talpa: rodyti paslėpti

  • talpa: 28 l

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 35 cm
  • gylis: 45 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 90 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 150 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 30 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

katalogo numeris: 03.093.SC

Paklauskite šio produkto:[email protected]+370 3 739 038

Produkto aprašymas

03.093 modelis - tai klasikinės konstrukcijos pašto krepšys. Visa konstrukcija pagaminta iš juodo plieno, todėl galite pasirinkti bet kurią spalvą iš mūsų RAL paletės. Paprastą pateikto krepšio dizainą papildo funkcionalus stogelis, kuris apsaugo krepšelio turinį nuo nuolatinio išorinio poveikio.Patraukli gaminio kaina taip pat yra didelis privalumas. Dėl universalios estetikos šiukšlių dėžė 03.093 derės tiek prie modernių pastatų, tiek prie senosios miesto architektūros stiliaus.

Retro linija

"Retro" liniją sudaro tradicinės estetikos modeliai. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų krepšeliai

Mūsų krepšiai - tai puikiai apgalvotos konstrukcijos, pasižyminčios funkcionalumu ir aukšta estetika. Priklausomai nuo jūsų poreikių, rasite klasikinių modelių arba modelių su papildomai integruota pelenine.

Gamintojas

"ZANO" yra ne tik prekiautojas. Iš tikrųjų, kaip mažosios architektūros gamintojas, galime patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą individualiems poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai