Saulėgrąžų saulės stotis

Dažniausiai užduodami klausimai

Jak zasilana jest solarna stacja ładowania?

Saulės baterijos įkrovimo stotelė maitinama dviem būdais - iš saulės ir iš akumuliatoriaus. Išmanioji energijos valdymo sistema nustato saulės energijos naudojimo prioritetus. Akumuliatorius įkraunamas, kai prietaisas nenaudojamas. Akumuliatoriaus energija naudojama stočiai maitinti debesuotomis dienomis ir naktį.

Jakie akumulatory stosujemy w solarnej stacji ładowania?

Standartiškai naudojame akumuliatorius, kurie geriau atlaiko gilias iškrovas, pvz., žiemą, kai mažiau šviečia saulė. Akumuliatoriai turi kietą elektrolitą, todėl juos galima saugiai naudoti be nuotėkio.

Czy solarna stacja ładowania działa w nocy?

Taip, veikimo trukmė priklauso nuo per dieną sukauptos energijos kiekio.

Co się dzieje gdy stacja się rozładuje?

Tada visi energijos vartotojai išjungiami, kol šviečia saulė. Nesijaudinkite, nes įkrovimo stotyje yra integruotos sistemos, ribojančios itin didelį akumuliatoriaus išsikrovimą, kuris neigiamai veikia akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Co mogę ładować przez port USB?

"SunFlower" standartinėje įrangoje yra trys USB A lizdai, du su "AiPower" ir vienas su "Quick Charge 3.0". Tai reiškia, kad ilsėdamiesi saulės stotelėje galite įkrauti bet kokį nešiojamąjį įrenginį, įskaitant telefoną, planšetinį kompiuterį, palydovinę navigaciją, išmanųjį laikrodį ar energijos kaupiklį tolesnei kelionei. Naudojant "Quick Charge 3.0" technologiją galima įkrauti tam tikrus kompiuterius, pvz., "MacBook Air".

Co się dzieje w zimie?

Žiemą įkrovimo stotelės veikimas priklauso nuo saulėtų dienų skaičiaus. Akumuliatoriai sukurti taip, kad galėtų veikti esant neigiamai temperatūrai. Vienintelis neigiamas šalčio poveikis - sumažėjusi akumuliatorių talpa; žinoma, sušilus akumuliatorių talpa vėl tampa tokia pati. Apibendrinant, jei šaltą dieną šviečia saulė, prietaisas veiks.

Co się dzieje upalnym latem?

Elektroniniai komponentai yra izoliuoti specialiuose korpusuose, todėl valdymo aparatas išlaiko tinkamą temperatūrą. Karšto klimato zonose veikiančiose įkrovimo stotyse naudojame papildomą priverstinį vėdinimą.

Co to jest funkcja street light?

Gatvės apšvietimo funkcija automatiškai įjungia stoties apšvietimą, kai sutemsta, ir po tam tikro laiko jį išjungia. Gatvės apšvietimas nenaudoja išorinių jutiklių, pvz., sutemų jutiklio, todėl yra patikimas. Konfigūraciją galima nustatyti individualiai pagal kliento pageidavimus, pvz., įjungti šviesą praėjus 30 minučių po sutemų ir išjungti po 4 valandų.

Czy stacja solarna wymaga jakiejś obsługi?

Stotis nereikalauja techninės priežiūros; įrengta norimoje vietoje, ji veikia be išorinio įsikišimo.

Jaki wygląda montaż solarnej stacji ładowania? Czy potrzebne są jakieś kable?

Stotis turi būti įtvirtinta į žemę, o jos pagrinde turi būti montavimo skylės. "SunFlower" veikia visiškai autonomiškai, jam nereikia jokio išorinio ryšio ir jis gali veikti bet kurioje neužšviestoje vietoje.

Jak długo trwa ładowanie stacji?

Avarinis įkrovimas nuo "nulio" iki pilno akumuliatoriaus saulėtą dieną trunka apie aštuonias valandas (pvz., po kelių debesuotų dienų). Naudojant kasdien, iki galo įkraunama maždaug per penkias valandas. Tai nereiškia, kad tuo metu stotis neveiks. Energijos valdymo sistema pasirinktinai įjungia atskiras funkcijas. Jei norite, kad, pavyzdžiui, telefono įkrovimo funkcija ir "Wi-Fi" veiktų beveik visada, jie bus išjungti paskutiniai, o įjungti - pirmieji.

Czy stacja jest odporna na opady deszczu i pył?

Taip, visi elektroniniai komponentai yra apsaugoti nuo vandens ir dulkių.

Czy stacja jest odporna na wandalizm?

Mes labai stengėmės užtikrinti, kad taip ir būtų, o konstrukcinės medžiagos daugiausia yra anglinis plienas, rūdys ir HPL (labai tvirta, medieną primenanti medžiaga). Numatėme galimus nuniokojimo būdus ir sustiprinome pažeidžiamiausius komponentus. Asmeniškai išbandėme savo sprendimus įvairiais būdais.

Jak długo stacja ładowania będzie pracować bez słońca?

Darant prielaidą, kad stotis visiškai įkrauta, o aplinkos temperatūra yra apie 20 laipsnių Celsijaus: naudojant pagrindinį variantą (keturių telefonų įkrovimas po dvi valandas per dieną, apšvietimas veikia penkias valandas per dieną), maksimali veikimo trukmė yra 60 valandų. Versijų su papildoma įranga veikimo laikas priklauso nuo pasirinktų parinkčių.

Czy solarna stacja ładowania może mnie porazić?

Visiškai nėra ko baimintis, visa sistema veikia esant saugiai 12 V įtampai ir mažoms srovėms. Be to, visos jungtys yra sandarios vandeniui ir apsaugotos nuo atsitiktinio atjungimo.

Czy stacja zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Taip, "SunFlower" turi specialius varžtus, kad būtų išvengta neteisėto atidarymo. Už papildomą mokestį stotyje gali būti įrengtas GPS modulis (papildomas paketas "Wi-Fi" prieigos taškui).

Susisiekite su
Privatumo nustatymai