"Photon" saulės baterijų stendas

Dažniausiai užduodami klausimai

Jak zasilana jest ławka solarna?

Saulės baterijos suoliukas maitinamas dviem būdais - iš saulės ir iš akumuliatoriaus. Išmanioji energijos valdymo sistema nustato saulės energijos naudojimo prioritetus. Akumuliatorius įkraunamas, kai įrenginys nenaudojamas. Akumuliatoriaus energija naudojama stendui maitinti debesuotomis dienomis ir naktį.

Jakie akumulatory stosujemy w ławkach?

Standartiškai naudojame įkraunamus akumuliatorius, kurie geriau atlaiko gilias iškrovas, pvz., žiemą, kai mažiau šviečia saulė. Akumuliatoriai turi kietą elektrolitą, todėl juos galima saugiai naudoti be nuotėkio.

Czy ławka działa w nocy?

Taip, veikimo trukmė priklauso nuo per dieną sukauptos energijos kiekio.

Co się dzieje gdy ławka się rozładuje?

Tada visi energijos vartotojai išjungiami, kol šviečia saulė. Nesijaudinkite, nes stende įdiegtos sistemos, ribojančios ekstremalų akumuliatoriaus išsikrovimą, kuris neigiamai veikia akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Co mogę ładować przez port USB?

"Photon" standartinėje įrangoje yra trys USB A lizdai, du su "AiPower" ir vienas su "Quick Charge 3.0". Tai reiškia, kad sėdėdami ant suoliuko galite įkrauti bet kokį nešiojamąjį įrenginį, įskaitant telefoną, planšetinį kompiuterį, palydovinę navigaciją, išmanųjį laikrodį ar energijos bateriją, kad galėtumėte keliauti toliau. Naudojant "Quick Charge 3.0" technologiją galima įkrauti kai kuriuos kompiuterius, pvz., "MacBook Air". Indukcinis įkroviklis tiekiamas kaip papildoma įranga.

Co się dzieje w zimie?

Žiemą suoliuko veikimas priklauso nuo saulėtų dienų skaičiaus. Akumuliatoriai tinkami naudoti esant neigiamai temperatūrai. Vienintelis neigiamas šalčio poveikis - sumažėjusi akumuliatorių talpa; žinoma, sušilus akumuliatorių talpa vėl tampa tokia pati. Apibendrinant, jei šaltą dieną šviečia saulė, suoliukas veiks.

Co się dzieje upalnym latem?

Stendo vidus vėdinamas, o elektroniniai komponentai izoliuoti specialiuose gaubtuose, todėl valdymo aparatūra gali palaikyti tinkamą temperatūrą. Karšto klimato zonose veikiančiose "Photon" įrenginiuose naudojama papildoma priverstinė ventiliacija.

Co to jest funkcja street light?

Gatvės apšvietimo funkcija automatiškai įjungia suoliuko apšvietimą, kai sutemsta, ir po tam tikro laiko jį išjungia. Gatvės apšvietimas nenaudoja išorinių jutiklių, pvz., sutemų jutiklio, todėl yra patikimas. Konfigūraciją galime nustatyti individualiai pagal kliento pageidavimus, pvz., įjungti šviesą praėjus 30 minučių po sutemų ir išjungti po 4 valandų.

Czy ławka wymaga jakiejś obsługi?

Suoliukas nereikalauja priežiūros, o įrengtas pasirinktoje vietoje veikia be išorinio įsikišimo.

Jaki wygląda montaż ławki? Czy potrzebne są jakieś kable?

Suoliuką galima įtvirtinti į žemę, jo kojose yra tvirtinimo skylės. Tai nėra būtina dėl didelio nuosavo svorio, tačiau rekomenduojama. Stendui nereikia jokių išorinių jungčių. Todėl fotonas gali stovėti bet kurioje neužšviestoje vietoje.

Jak długo trwa ładowanie ławki?

Avarinis įkrovimas nuo "nulio" iki pilno akumuliatoriaus saulėtą dieną trunka apie aštuonias valandas (pvz., po kelių debesuotų dienų). Naudojant kasdien, iki galo įkraunama maždaug per penkias valandas. Tai nereiškia, kad tuo metu suoliukas neveiks. Energijos valdymo sistema pasirinktinai įjungia atskiras funkcijas. Jei norite, kad, pavyzdžiui, telefono įkrovimo funkcija ir "Wi-Fi" veiktų beveik visada, jie bus išjungti paskutiniai, o įjungti - pirmieji.

Czy ławka jest odporna na opady deszczu i pył?

Taip, visi elektroniniai komponentai yra apsaugoti nuo vandens ir dulkių.

Czy ławka jest odporna na wandalizm?

Mes labai stengėmės užtikrinti, kad taip ir būtų, o konstrukcinės medžiagos daugiausia yra anglinis plienas ir rūdys bei grūdintas stiklas (vadinamasis apsauginis stiklas). Numatėme galimus suniokojimo būdus ir sustiprinome pažeidžiamiausius komponentus. Asmeniškai išbandėme savo sprendimus įvairiais būdais.

Jak długo ławka będzie pracować bez słońca?

Darant prielaidą, kad stendas visiškai įkrautas, o aplinkos temperatūra yra apie 20 laipsnių Celsijaus: naudojant pagrindinį variantą (keturi telefonai įkraunami po dvi valandas per dieną, šviesa veikia penkias valandas per dieną), maksimali veikimo trukmė yra 80 valandų. Aukštesnėse versijose veikimo laikas priklauso nuo papildomų parinkčių.

Co to jest pętla indukcyjna?

Indukcinė kilpa - tai prietaisas, padedantis kurtiesiems naudotis mūsų prietaisu. Kilpa integruota į muzikos grotuvą.

Czy ławka może mnie porazić?

Visiškai nėra ko baimintis, visa sistema veikia esant saugiai 12 V įtampai ir mažoms srovėms. Be to, visos jungtys yra atsparios vandeniui ir apsaugotos nuo atsitiktinio atjungimo.

Czy ławka zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Taip, suolelis turi specialius varžtus, kad būtų išvengta neteisėto atidarymo. Už papildomą mokestį pačiame stende galima įrengti GPS modulį.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus