Bangų hamakas 02.916.2

Stilinga mažoji architektūra.

miesto hamakas su plieninėmis atramomis
miesto gultas nerūdijančio plieno egzotinės medienos
"WAVE city lounge" gultas
Urban hammocks | Miesto baldų gamintojas
Wave city hamakas 02.916.2 | Matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 334 cm
  • aukštis: 83 cm
  • gylis: 70 cm

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • egzotinė mediena
  • konstrukcija - nerūdijantis plienas

Weight: rodyti paslėpti

  • 150 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė: rodyti paslėpti

  • aliejuota egzotinė mediena
  • aukščiausios kokybės egzotinė mediena

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

Miesto hamakas WAVE skirtas poilsiui ir atsipalaidavimui viešose vietose, įskaitant parkus, sodus, žaidimų aikšteles, promenadas ir skverus. Dėl ergonomiškumo juo patogu naudotis, o dėl lygių paviršių jį lengva valyti.


Suvirinta konstrukcija derinama su mediniu gultais. Suvirinta konstrukcija iš 10 mm storio nerūdijančio plieno 1.4301 šlifuoto plieno plokščių ir 140 mm skersmens vamzdžių iš 1.4301 šlifuoto nerūdijančiojo plieno. Hamako gultas, kuriam naudojamos 37 medinės lentos, 35 lentos 47 x 65 mm stačiakampio pjūvio ir ilgio: 700 mm ir 2 lentos, kurių skerspjūvis 130 x 65 mm, o ilgis - 700 mm: 700 mm ilgio, pagamintos iš egzotinės medienos, impregnuotos ir du kartus alyvuotos. Hamako lentos sujungtos 2 plieniniais 6 mm skersmens lynais. Atstumas tarp skylių, pro kurias išvedami lynai, yra 500 mm. Atstumas tarp lentų: 10 mm atstumas tarp gembių yra 10 mm. Visi apželdinimo elementai turi būti tinkamai įtvirtinti pagal gamintojo technines instrukcijas. Gamintojas negali būti laikomas atsakingu už žalą, padarytą dėl neatsargaus naudojimo ar instrukcijų nesilaikymo.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančio plieno ir juodos spalvos puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kuriuos galima naudoti tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Būdami mažosios architektūrosgamintojas, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai