"Travetto" suoliukas 02.007.1

Stilinga mažoji architektūra.

"Travetto" juodo plieno ir medžio suolas su porankiais
"Travetto" suolo iš medžio ir plieno matmenys
"travetto urban" suoliukas iš juodo arba nerūdijančio plieno ir medžio

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Weight: rodyti paslėpti

  • 170 kg

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 49 cm
  • ilgis: 299 cm
  • aukštis: 70 cm

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Sėdynė ir atlošas: rodyti paslėpti

  • Europos spygliuočių mediena
  • Europos kilmės kietmedis
  • aliejuota egzotinė mediena
  • aukščiausios kokybės egzotinė mediena

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • prisukti

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Filip Babiarz

Visos teisės saugomos.

Modelio aprašymas

"Travetto" suolas - stilingas klasikinių linijų suolas, kuris sustiprins bet kurios šiuolaikinės miesto architektūros erdvės charakterį.

"Travetto" yra medinis suolas su plienine konstrukcija. Jis gaminamas iš juodo arba nerūdijančio plieno. Nors standartinis suolo ilgis yra 2 metrai, "Travetto" suolas yra ilgesnis - 3 metrai , todėl jis išsiskiria iš kitų panašių gaminių.

Sėdynėms naudojamos lentos išdėstytos vertikaliai, todėl jos yra atsparesnės lenkimui. Be to, lentos sujungtos nerūdijančio plieno strypais, kad tarp jų būtų išlaikytas vienodas atstumas ir konstrukcija būtų tvirta . Suoliuką remia trys trumpos lentos, kurios suteikia patogią atramą stuburui. Nepaisant didelio svorio, suoliukas nesijaučia sunkus - priešingai.

Dar viena suolo ypatybė - modulinė sistema, leidžianti sujungti kelis suolus į vieną liniją ir suformuoti, pavyzdžiui, vieną 15 m ilgio suolą. Mediena apsaugota specialia oro sąlygoms atsparia danga, kaip ir plienas, kuris apsaugotas tvirtu cinkavimu ir padengtas milteliniu būdu bet kuria Ral paletės spalva. Be to, suoliuką galima pritvirtinti prie žemės naudojant sieninius kištukus.

Suoliukas gali būti su atlošu arba be jo.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai daugiausia nerūdijančiojo ir juodojo plieno puodai, sukurti atsižvelgiant į šiuolaikinę architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, paremta nesudėtinga forma.

Mūsų puodai

Siūlome platų įvairių stilių ir standartinių dydžių miesto sodinukų asortimentą, kurie gali būti naudojami tiek tiesiogiai miesto aplinkoje, aikštėse ir šaligatviuose, tiek pastatų viduje, pavyzdžiui, prekybos centruose ir biurų pastatuose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Būdami mažosios architektūrosgamintojas, turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą prie konkrečių jūsų poreikių.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai