"Quatro" suoliukas 02.034

Stilinga mažoji architektūra.

Keturių vietų metalinis suolas
"Quatro" suoliuko variantas nerūdijantis plienas - juodas plienas
"Quatro" suoliukas - matmenys

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • plieniniai vamzdžiai
  • plieno lakštai su bet kokia perforacija

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 210 cm
  • aukštis: 81 cm
  • gylis: 51 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 75 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti
  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

"Quatro" suoliukas yra modernus modelis, specialiai sukurtas laukimo salėms, prekybos centrams, stotims ir autobusų stotelėms. Tai modernus modulinis suolas su keturiomis sėdimomis vietomis.

Pagal pageidavimą "Quatro" suolelio sėdynių skaičių galima padidinti pridedant papildomas sėdynes ir šoninius porankius. Pateiktame modelyje įrengtas ergonomiškas atlošas, užtikrinantis taisyklingą sėdėseną. "Quatro" suolas pagamintas iš perforuoto metalo lakšto. Perforacijos modelio tipas pritaikomas pagal konkretaus kliento užsakymą. "Quatro" konstrukcija gali būti gaminama iš konstrukcinio plieno arba tvirtesnio ir mechaniniams pažeidimams atsparesnio nerūdijančiojo plieno. Kad būtų estetiškiau, siūlome galimybę dažyti laikančiąją konstrukciją ir suolo sėdynę dviem skirtingomis spalvomis. "Quatro" suolas tvirtinamas prie žemės ant betoninio pagrindo.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai visų pirma nerūdijančio plieno ir juodos spalvos suolai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtingomis formomis be nereikalingų ornamentų.

Mūsų suolai

Mūsų asortimente yra dešimtys įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ir šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Tvarkyti slapukus