Palia suoliukas 02.738

Stilinga mažoji architektūra.

Suoliukas iš nerūdijančio plieno vamzdžių ant betoninio pagrindo
Nerūdijančio plieno "Palia" suoliuko įrengimo pavyzdys
Suoliukas be atlošo, pagamintas iš nerūdijančio plieno vamzdžių

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • Sėdynė - nerūdijantis plienas

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 46 cm
  • ilgis: 180 cm
  • aukštis (be pagrindo): 12 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 56 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • prisukti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Modelio aprašymas

"Palia" modelis stebina modernumu ir įdomiu futuristiniu dizainu. Tai tik pabrėžia, kad aptakios formos visai neišėjo iš mados. Suoliuką sudaro dvi dalys: iš nerūdijančio plieno pagaminta sėdynė ir iš architektūrinio betono pagamintas pagrindas. Naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, pavyzdžiui, nerūdijantis plienas ir betonas, todėl galite būti tikri, kad suoliukas nesuges esant nepalankioms oro sąlygoms. Beje, modelio plieno spalva puikiai dera prie šiuolaikinių biurų pastatų ir prekybos centrų, kuriuose vyrauja plienas ir stiklas. Sėdynė prie pagrindo pritvirtinama plečiamaisiais varžtais.

Šiuolaikinė linija

Šios serijos modeliai - tai visų pirma nerūdijančio plieno ir juodos spalvos suolai, sukurti atsižvelgiant į modernią architektūrą. Jie išsiskiria subtilia estetika, pagrįsta nesudėtingomis formomis be nereikalingų ornamentų.

Mūsų suolai

Mūsų asortimente yra dešimtys įvairaus dizaino suolų modelių. Be standartinių suolų su atlošais, taip pat gaminame suolus be atlošų, dvipusius ir šešiakampius suolus. Tai suoliukai parkuose, gatvėse, galerijose ir biuruose.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, tinkamai pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai