Paukščių lesyklėlė 14.001

Stilinga mažoji architektūra.

Retro stilingos paukščių lesyklėlės
Retro stiliaus paukščių lesyklėlė iš plieno

techniniai duomenys rodyti visus paslėpti visus

Medžiagos: rodyti paslėpti

  • ketaus liejiniai
  • plieniniai vamzdžiai

Matmenys: rodyti paslėpti

  • plotis: 65 cm
  • aukštis nuo žemės paviršiaus: 200 cm
  • aukštis su tvirtinimo sekcija: 250 cm

Weight: rodyti paslėpti

  • 50 kg

parinktys rodyti visus paslėpti visus

Pritvirtinimo būdas: rodyti paslėpti

  • įbetonuoti

prieinamos spalvos

Paklauskite šio produkto:

Dizaineris

Autoriaus dizainas: Tomasz Szpytma

Visos teisės saugomos.

Atsisiuntimai

gaminio lapas

Modelio aprašymas

Absoliuti naujovė ZANO bendrovės pasiūloje. Retro dizaino paukščių lesyklėlė, kurioje dera kelios savybės: klasikinės lesyklėlės praktiškumas ir dėmesys dizainui, kuris būdingas ZANO. Prisirišimas prie dizaino yra svarbus dėl to, kad maitintuvas, kaip ir bet kuris kitas miesto gatvės baldas, gali būti ir puošmena. Pagaminta iš plieninių vamzdžių, nudažytų bet kuria RAL spalva, ir ketaus liejinių kaip dekoratyvinio elemento. Konstrukcija stovi ant 2,4 m aukščio stulpo ir yra sumontuota ant betoninio pamato.

Retro linija

"Retro" liniją sudaro tradicinės estetikos modeliai. Klasikinis dizainas, dažnai įkvėptas istorinės Lenkijos miestų architektūros, suteikia jiems neįprasto charakterio. Dėl iš ketaus pagamintų dekoratyvinių elementų jie yra ne tik funkcionalus priedas, bet ir tikra bet kurios erdvės puošmena.

Mūsų maitintuvai

Mūsų maitintuvės buvo sukurtos pirmiausia atsižvelgiant į poreikį estetiškai ir kartu funkcionaliai papuošti bet kokią miesto erdvę. Siūlome tiek modernių, tiek retro stiliaus maitintuvų.

Gamintojas

ZANO nėra tik prekybos tarpininkas. Kaip mažosios architektūrosgamintojas turime daugiau galimybių patenkinti klientų lūkesčius, pritaikydami savo dizainą konkretiems jūsų poreikiams.

Susisiekite su
Privatumo nustatymai